Çözüldü M5A97 EVO R2.0 anakarta uygun ekran karti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sıkıntı çıkarmaz, NVIDIA'dan şaşma diyen arkadaşın neye göre konuşuyor? Çağ atlanmadığı ya da "extrem" bir şeyler gerçekleşmediği sürece R9 290 seni 3 sene ultra ayarlarda 1080p çözünürlüğünde götürecektir.
Teşekkür ederim. İstediğim cevap buydu. R9 290'ı 2 hafta sonra sipariş geçicem. Sayın admin veya yönetici kişi; Ben cevabımı aldım. Konuyu kilitlerseniz sevirim. İnsanlar zamanlarını boşuna harcamasınlar. Yardım eden herkeze teşekkür ederim.
-----------------------------------------------------KONU KİLİT LÜTFEN-------------------------------------------------------------------------

Özel soğutmalı modelleri geldiğinde alın, bende özel soğutmalı modelleri bekliyorum.

Bu yüzden 2 hafta bekliyicem. Artık ne kadar beklemem gerekirse beklerim. Umarım 3 haftayı geçmez.

-----------------------------------------------------KONU KİLİT LÜTFEN-------------------------------------------------------------------------

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı