Maç başında kick yemek

Hocam konsolda disconnect kodunu hazır tutun sorun yaşamazsınız.
Hocam o taktiği duymuştum evet. Ama bu olay maç sonlarında daha işe yarar. Böyle maç başında başlarsa eninde sonunda atarlar :)
Ben her konuya bunu atmaktan bunaldım ama, biraz ararştırsanız çözüceksiniz olayı.
Bunu gördüm. Maç başından sonuna kadar bu şekilde mi devam edeceğim :D

Bunu gördüm. Maç başından sonuna kadar bu şekilde mi devam edeceğim :D
Evet hocam, deneyin. Onlar da kicklemekten bunalacaktırlar elbet. Ha, hâla 10 kere yapmanıza rağmen devam ediyorlarsa, sizi kicklemelerine engel olmayın, bırakın atsınlar. Siz o sırada bir daha maç girersiniz. Tavsiyem de Dust 2 ve Mirage girmemenizdir, hem diğer maplerde toxic insan sayısı az, ortam genellikle güzel. (DMG rankı için konuşuyorum.) Hem de taktik yapması daha zor.

Evet hocam, deneyin. Onlar da kicklemekten bunalacaktırlar elbet. Ha, hâla 10 kere yapmanıza rağmen devam ediyorlarsa, sizi kicklemelerine engel olmayın, bırakın atsınlar. Siz o sırada bir daha maç girersiniz. Tavsiyem de Dust 2 ve Mirage girmemenizdir, hem diğer maplerde toxic insan sayısı az, ortam genellikle güzel. (DMG rankı için konuşuyorum.) Hem de taktik yapması daha zor.
Hocam favorim inferno zaten. Mirage'dan nefret ederim çok fazla Rus oynuyor ve bana ters gelen bir map.

Geri
Yukarı