CS:GO haksız yere kick yemek

Çünkü o zamanlar berbat oynuyordum ve bunu anlıyordum ancak dün kicklenmemin hiçbir nedeni yoktu.

O zamanlar diyorsun ama zaten bir süre boyunca kick yemezsen o sıfırlanıyor ve sana bidahaki cezanda en düşük cezayı veriyor. Yani bu da demek ki son zamanlarda sık sık atılıyorsun?

Destek ne yapabilir ki? " O kardeşim oyundan mı attılar dur hemen banlayayım " mı diyecek? Gereksiz yere desteği meşgul etmeyin.

Kardeşim buranın adı destek değil mi desteği meşgul etme diyorsun. Adamı atmışlar boşa desteği meşgul etme diyorsun, destek görsün adam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 1 hafta içinde sık sık atıldığın için 1 hafta ceza yemişsin, Başta 30 dk verir, 1 saat, 2 saat, 24 saat, 1 hafta. Bu kadar atılmışsın, sorunu kendinde ara. Desteklik bir şey yok.

Kardeşim buranın adı destek değil mi? Desteği meşgul etme diyorsun adamı atmışlar boşa desteği meşgul etme diyorsun destek görsün adam
Oyunla ilgili sorunun vardır desteğe yazarsın, Steam ile ilgili bir sorunun vardır desteğe başvurursun ama gereksiz yere " Aa, 1 hafta haqsız qicq yedim hemen desteqe yazmalıyım " Destek ne yapabilir, ne yapabilir? Haketmiş 1 hafta ban yemekte, çok fazla atıldığı için 1 hafta ceza yemiş, Gereksiz yere Desteği meşgul etmeyin adamların işi var gücü var, sizin gibi her ceza alan desteğe yazarsa destek ne yapacak? Ayrıca Kuralları oku;

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı