Mac Bilgisayar tavsiyesi

Genelde izlediğim videoların hepsinde ek soğutucu alıyorlar o yüzden sordum.
Ben Overclokc yapacağım. İşlemci cayır cayır yanacak soğuması lazım diyorsan ek bir soğutucu alabilirsin. Ben işlemcimi stok fan ile stok hızında kullanmıştım ilk zamanlar. 50 Dereceyi geçmiyordu. Şuan ise H110i ile kullanıyorum. İşlemci 4,8 GHz hızında 70 dereceyi geçmiyor.

@FurkanTechno Aslında bütün parçaları tek bir siteden almak yerine her parçayı en ucuz satan yerden alırsa bütçeyi çok az aşarak toplayabilir.
Senin dediğin işlemci vatan da yok mediamarkt da 1700 TL eğer 'FurkanTechno' nun vermiş olduğu sisteme eklersek o işlemciye uygun en ucuz anakart vatan da 980 TL ismi MSI X99A RAIDER diğer parçalarla uyumluluk sağlar mı bilmiyorum toplamda fiyat da 4970 den 5654 TL oluyor arada ne kadar fark vardır değer mi hiç bilmiyorum.

Bu sistemi ben kaç yıl kullanırım şimdi alsam ?

Senin dediğin işlemci vatan da yok mediamarkt da 1700 TL eğer 'FurkanTechno' nun vermiş olduğu sisteme eklersek o işlemciye uygun en ucuz anakart vatan da 980 TL ismi MSI X99A RAIDER diğer parçalarla uyumluluk sağlar mı bilmiyorum toplamda fiyat da 4970 den 5654 TL oluyor arada ne kadar fark vardır değer mi hiç bilmiyorum.

Bu sistemi ben kaç yıl kullanırım şimdi alsam ?
5 Yıl ömrü rahat var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı