Mac Mini mi alsam?

cemh99

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba
Arkadaşlar bizim yazlığa bir bilgisayar almak istiyorum fakat çok kararsız kaldım. Şu an da aklımda olan bilgisayar mac mini i7 işlemci 2x2 ram 1 tb 5400 rpm değerlerinde olan bir bilgisayar almak. Biliyorum ram ve hdd düşük fakat şuan için bütçe biraz düşük ileride ram veya hdd ekleye bileceğim bir bilgisayar olsun diye düşünüyorum
Teşekkürler

Tam bütçeniz nedir ? Dizüstümü almak istiyorsunuz ya da masaüstümü ? Bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız ? Bu soruların cevaplarını verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Tam bütçeniz nedir ? Dizüstümü almak istiyorsunuz ya da masaüstümü ? Bilgisayarı ne amaçla kullanacaksınız ? Bu soruların cevaplarını verirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Haklısınız onularıda belirtmeliydim.
Bütçe 2000-2700 (mümkün olduğunca 2500 seviyelerinde olmalı)(moniyör dahil çok abartılı bir monitöre gerek yok)
Masaüstü Bilgisayarı biraz oyun oynamak ama genelde 3d s kullanacağım.
Benim mac mininin o modelini düşünme nedenim ağarlık olaraka tasarım yapmamdan ve ileride ram ekleyerek candırabileceğimbir bilgisayar olması. Ama önerileriniz benim için şuan çok değerli.
Teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen toplama al. Hemen sana öneri yapacağım.

ad.png

Çok güzel bir sistem bir sistem teşekkür ederim fakat bütçeyi biraz fazla aşmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı