Mac Os Mavericks Kurulumu Sırasında Hata

SkeletorRV

Hectopat
Arkadaşlar mac yüklerken karşılaştığım hatanın çözümünü bilen varsa benimle irtibata geçebilir mi? Yönergeyi anlayamıyorum, fotoğraf ektedir.

Dosya Ekleri

• image.jpeg
    image.jpeg
    473,6 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleyen: Moderatör:
System/ Library / Extensions içine kuracaksın. Kext Wizard adlı programı kullan. Kurduktan sonra yine aynı program ile Rebuild Cache yap sistemini yeniden başlat.

Teşekkürler yardıminınız sayesinde kurulumu gerçekleştirdim bu sefer bilgisayar açılıyor fakat bağladığım usb bellekleri okumuyor dosyalara erişemiyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
technopat ekibinin bu videosunda kurulum sonrası gerekli programların kullanılabilir linkleri mevcut mu acaba video daki linlerden indirdiğim dosyalar videodaki gibi değil ses ve wifi bağdaştıracılarını etkinleştiremiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Vedeodaki programlar elbette güncellendiği için farklı görünebilir. Ama yapacağın şeyleri yeni sürümler ile yapabilirsin.
Mutibieast hiç bir sürümüde Wi-Fi kext ya da bununla ilgili bir çözüme yer vermemiştir. Wi-Fi modelin ne ise ona uygun kexti ya forumumuzdan, yada internet üzerinden araştırarak bulacaksın.
mackie100 projects
HWSensors
Downloads - tonymacx86.com

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı