MacBook Ai alınır mı?

o1fayuk

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selam,10. sınıfa geçtim ve meslek lisesinde bilişim teknolojileri alanında okuyorum.10.sınıfta dal seçeceğimiz için ben de web programlamayı seçmeyi düşünüyorum. Yeni bir bilgisayar almak istiyorum, macOS işletim sistemi alınır mı? MacBook Air almayı düşüniyorum. Sadece ders ve yazılım için işletim sistemi iyi mi pişman olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
MacBook'un diğer bilgisayarlardan farkı nedir? Neden bu kadar pahalı?
Ultrabook'lar pahalı cihazlar. Macbook'lar ultrabook piyasasında ucuz bile kalıyor aslında. Bknz Thinkpad X1, MSI Prestige, Dell XPS. Yeni M1 serisi ile performans rakip cihazları katlayacak seviyeye geldi. Malzeme kalitesi, ekran ve işletim sisteminin rahat ve stabilliği konusunda zaten önde idi. Batarya süreleri de Air için 16 saat Pro için 22 saat civarına çıktı. Ultrabook'lar iş ve premium günlük kullanım cihazlarıdır ve uzun ömürlülerdir. Çoğunun kasası Magnezyum-Alüminyum alışımdan oluyor o yüzden çok sağlamlar. Macbook direk Alüminyum o yüzden en sağlam hissiyat veren cihaz bu. Ekran konusunda da fiyat marjında rakipsiz. İşletim sistemi de fazlasıyla stabil ve rahat olduğu için sorun yaşamak istemeyen kullanıcılar tercih ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı