Çözüldü MacBook Air 2021 hafıza artırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MrYuka

Decapat
Yer
Türkiye
Şimdi sorum şu MacBook Air 2021 modeline sahibim akılsızlık edip ucuz diye gidip 256 GB almıştım kablo yöntemi ile bağlayabileceğim harici disk var mıdır var ise uygulamaları çalıştırırken kasma donma vs. olur mu? Yardımcı olursanız ve model linki atarsanız müteşekkir kalırım :) 256 GB almayı düşünüyorum.
Dip not: Çalıştırdığım uygulamalar edit, Photoshop uygulamaları olduğu için biraz ağır uygulamalar yani 50-60GB arası ve bayağı RAM kullanıyor ona göre bir şey önerirseniz memnun olurum.

Çözüm
320GB yeteceğini düşünüyorsanız bu gayet iyi. İstediğiniz fiyata da yakın. Az önce 400-500 dedim kusura bakmayın. 1TB olan modellere bakmışım.
Maalesef imkansız. 400-500'e çıkarsanız taşınabilir HDD'ler var. Taşınabilir SSD olsun istiyorsanız en az 800-1000TL'yi gözden çıkarmanız lazım.

320GB yeteceğini düşünüyorsanız bu gayet iyi. İstediğiniz fiyata da yakın. Az önce 400-500 dedim kusura bakmayın. 1TB olan modellere bakmışım.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı