MacBook Air endüstri mühendisliğinde kullanılır mı?

Sikloheptan

Hectopat
Daha fazla  
Konu başlığından da anlaşılacağı gibi endüstri mühendisliği okuyacak biri olarak laptop seçimimde herhangi bir yanlış var mı? 8 GB'lık modeli almayı dusunuyorum fazla ağır programlar kullanılmayacağını bir yerlerden okudum. Ama aksi gibiyse de önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben de endüstri mühendisliğinde okuyorum. Bizim bölümde 3d çizim için bazı programlar kullanmamız gerekiyor autocad veya solidworks gibi. Ne yazıkki solidworks macos de çalışmıyor. Eğer istersen windows yükleyip kullanabilirsin. Benim kullandığım bilgisayarı link olarak bırakıyorum istersen bundan alabilirsin.

Merhabalar, ben de endüstri mühendisliğinde okuyorum. Bizim bölümde 3d çizim için bazı programlar kullanmamız gerekiyor autocad veya solidworks gibi. Ne yazıkki solidworks macos de çalışmıyor. Eğer istersen windows yükleyip kullanabilirsin. Benim kullandığım bilgisayarı link olarak bırakıyorum istersen bundan alabilirsin.
solidwork gibi programlar için windows kurup çalışıyorlar ama verimi hakkında bir şey diyemeyeceğim

Geri
Yukarı