MacBook Air 2020 i3 alınır mı?

Adnagu

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar, yazılım geliştiricisiyim. Freelance olarak çalışıyorum, aynı zamanda üniversite öğrencisiyim. Geliştirme ortamımda Jetbrains'in IDE'lerini ve Xcode'u kullanıyorum. Bu gereksimlere dayanarak söylüyorum, MacBook Air'in 2020 i3 versiyonundaki performans beni mutsuz eder mi? Lütfen Windows veya Linux ölücü arkadaşlar gelmesin. Kullanan ve deneyimleyen arkadaşlardan cevap bekliyorum. İyi forumlar...

Dövizden kaynaklı ve ekstra vergiden kaynaklı bana mantıklı bir cihaz gibi gelmiyor.
Ofiste kullanıyoruz fakat çok para verdik be..
Eskiden 3-4Bin TL'ye satılıyordu.
Daha iyi performansa Windows kullanmam diyorsan bence alabilirsin. Başka emsali yok çünkü.

Daha iki hafta önce 2020 MacBook Air ablama aldık kalite olarak çok güzel fakat sizin kullanım amacınıza göre Air yeterli gelir mi yoksa Pro'mu gerekir bilemiyorum aslında Apple destek hattında gerçekten bilgili arkadaşlar var görüşmenizi öneririm.

Daha iki hafta önce 2020 MacBook Air ablama aldık kalite olarak çok güzel fakat sizin kullanım amacınıza göre Air yeterli gelir mi yoksa Pro'mu gerekir bilemiyorum aslında Apple destek hattında gerçekten bilgili arkadaşlar var görüşmenizi öneririm.
bunu yarın mutlaka deneyeceğim teşekkürler.
Dövizden kaynaklı ve ekstra vergiden kaynaklı bana mantıklı bir cihaz gibi gelmiyor.
Ofiste kullanıyoruz fakat çok para verdik be.
Eskiden 3-4BIN TL'ye satılıyordu.
Daha iyi performansa Windows kullanmam diyorsan bence alabilirsin. Başka emsali yok çünkü.

Windows kullanmayı tercih etmiyorum. Hali hazırda Hackintosh ile macOS üzerinde deneyimimi edindim ve satın alma yönünde kararımı kıldım. İşlemci i3 olduğu için biraz korkuyorum sadece, bu nedenle kullanan insanların dönütlerini istiyorum hocam.

M1 şuan en mantıklı seçenek bence. Bu saatten sonra Intel işlemcili Mac alınmaz. Hatta ben kendi laptopumu satıp Macbook Air almayı bile düşündüm.

M1 işlemci daha çok yeni belki birkaç sene içinde büyük sıkıntıları çıkacak büyük risk olur.

@Ahmetzbkn sonuçları geldi, aşırı iyi bir çip. Geleceği parlak gözüküyor. Şahsen alınır bence.

Ahmet beyle aynı fikirdeyim. İşlemci ne kadar güçlü olursa olsun yazılımların uyumluluk süreci stabiliteyi uzun süre boyunca baltalayabilir. Şu an yaşadığımız zaman da belli, işi şansa bırakmak bendimce büyük ahmaklık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı