MacBook Air için us hub önerisi

Schweppes

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MacBook Air icin hub ihtiyacım var. HDMI ve USB cikisina ihtiyacım var. Ayrica kutusundan cikan 30W adaptor yeterli geliyor mu? Gelmiyorsa destekledigi olcude bir adaptor oneriside verebilirseniz cok sevinirim.

bunu aldım ben. Bu markanın ürünleri kaliteli oluyor. Bakabilirsiniz.
HDMI bağladığında fazla ısınma yapıyor bu hub. Ayrıca eğer çift harddisk bağlama gafletine düşerseniz birbiri arasında veri aktarımı yaparken ikisini aynı anda besleyemediğini (hele bir de HDMI takılıysa) göreceksiniz. Bir harddiskin bağlantısının ansızın kopması olası.

Ben bu risklere girmek istemediğim için Apple Hub aldım.

2100 TL fiyatı var ama kafam rahat. Aşırı ısınmıyor maksimum 40-45 derece görüyor bütün portlar dolu olsa bile. Aynı zamanda hub üzerinden de şarj çok hızlı ve verimli oluyor Apple kendi ürünü sonuçta. Hiçbir bağlantı kopması da yaşamadım. Tabi bütçe meselesi ama 50bin lira bilgisayara vermişken 500 liralık hub ile harddisklerimi riske etmek istemedim. Çok sık kullanıyorum çünkü işim sebebiyle.

HDMI bağladığında fazla ısınma yapıyor bu hub. Ayrıca eğer çift hard disk bağlama gafletine düşerseniz birbiri arasında veri aktarımı yaparken ikisini aynı anda besleyemediğini (hele bir de HDMI takılıysa) göreceksiniz. Bir hard diskin bağlantısının ansızın kopması olası.

Ben bu risklere girmek istemediğim için Apple hub aldım.

2100 TL fiyatı var ama kafam rahat. Aşırı ısınmıyor maksimum 40-45 derece görüyor bütün portlar dolu olsa bile. Aynı zamanda hub üzerinden de şarj çok hızlı ve verimli oluyor Apple kendi ürünü sonuçta. Hiçbir bağlantı kopması da yaşamadım. Tabii bütçe meselesi ama 50bin lira bilgisayara vermişken 500 liralık hub ile harddisklerimi riske etmek istemedim. Çok sık kullanıyorum çünkü işim sebebiyle.

Kullandığınız hub ın dışı plastik. Yani anlayamazsınız içinin ısınıp ısınmadığını. Isınmayan hub yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı