MacBook Air M1 8GB laptopta CS:GO oynanır mı?

Oğuz_Kaan1

Femtopat
Arkadaşlar selam. Üniversite öğrencisiyim, yazılım mühendisliği okuyorum. MacBook alasım var çünkü yazılım dışında editörlük de yapıyorum ve render süresi ciddi anlamda düşüyor, ayrıca şarjı da uzun gidiyor. Eğer Mac kullanıcısı varsa CS:GO oynayabilir miyim, söyleyebilir mi? Sadece CS oynayacağım. Bir de en fazla Minecraft oynarım, başka oyun oynamam. Eğer oynayabilirsem kaç FPS alırım?

Almayı düşündüğüm model bu, fiyatı uygun diye alacağım:

Hocam amaç CS oynamak değil. Haftada 1 gün boş vaktim oldukça 1-2 maç belki girerim, benim amacım şarjının uzun gitmesi ve render süresinin kısa olması.

Amacınızın CS oynamak olduğunu belirtmedim ki; CS oynama umudu ile MacBook alınmaması gerektiğini belirttim. Amacınıza en uygun laptop MacBook fakat oyun konusunda zayıf bir cihaz.

Fana gerek yok?

Arkadaşlar selam. Üniversite öğrencisiyim, yazılım mühendisliği okuyorum. MacBook alasım var çünkü yazılım dışında editörlük de yapıyorum ve render süresi ciddi anlamda düşüyor, ayrıca şarjı da uzun gidiyor. Eğer Mac kullanıcısı varsa CS:GO oynayabilir miyim, söyleyebilir mi? Sadece CS oynayacağım. Bir de en fazla Minecraft oynarım, başka oyun oynamam. Eğer oynayabilirsem kaç FPS alırım?

Almayı düşündüğüm model bu, fiyatı uygun diye alacağım:

CS:GO diye bir oyun kalmadı bahsettiğin CS2 sanırım. CS:GO'yu oynatıyordu ama CS2'den emin değilim şu an Mac desteği yok zaten CS2'nin. Portlaman lazım ki bu da kayıp oluşturacak. Yani muhtemelen doğru düzgün oynayamazsın. Minecraft native oynatıyor gayet güzel performans veriyor ama oyunun orijinaline sahip olman lazım başka hiçbir şekilde native oynayamıyorsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı