MacBook Air M1 alınır mı?

Leka

Hectopat
Makaleler
2
2-3 ay icerisinde almayi dusundum. Siparisi PT uzerinden egitim indirimli almak istiyorum. Sinav senem oldugu icin yeni bir laptop sart. 8 GB RAM ve 256 GB depolama alani yeter mi? Depolama alanina sonradan yukseltme yapabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleme:
2-3 ay icerisinde almayi dusundum. Siparisi pt uzerinden egitim indirimli almak istiyorum. Sinav senem oldugu icin yeni bir laptop sart. 8 GB RAM ve 256 GB depolama alani yeter mi? Depolama alanina sonradan yukseltme yapabilir miyim? Teşekkürler.

Ne için kullanacaksınız laptopu? Depolama alanı sonradan yükseltilebilir fakat Apple farklı bir bağlantı noktası kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 ay icerisinde almayi dusundum. Siparisi pt uzerinden egitim indirimli almak istiyorum. Sinav senem oldugu icin yeni bir laptop sart. 8 GB RAM ve 256 GB depolama alani yeter mi? Depolama alanina sonradan yukseltme yapabilir miyim? Teşekkürler.

Sadece sınav çalışmak içinse eğer bence uygun fiyatlı Windows laptoplara bakabilirsiniz o fiyatlara hem de RAM yüksek olur hem de depolaması ama M1 de sizi hiçbir alanda üzmez.

Sadece sınav çalışmak içinse eğer bence uygun fiyatlı Windows laptoplara bakabilirsiniz o fiyatlara hem de RAM yüksek olur hem de depolaması ama M1 de sizi hiçbir alanda üzmez.
Windows baya kullandim. Farkli bir ekosisteme gecmek istiyorum. Elimde iOS cihaz var. Uyumlu calismalari hosuma gidiyor.

Oyun falan oynamayacagim. Ders videosu vs. sonra da gunluk kullanim.

O halde bu laptop size yeter fakat çok daha ucuz alternatifleri tercih etmenizi tavsiye ederim. Bir de mühendislik vb. şeyler okuyor iseniz çok yer kaplayan uygulamalar yükleyebilirsiniz, duruma göre sonradan depolama arttırılabilir.

İlerde yazılım, programlama gibi alanlarda uğraşma planınız yoksa 8 GB RAM yeterli gelir. Aynı şekilde video edit vs. ile de uğraşmayacaksanız 256 GB alan yeterli gelir. Fakat daha sonradan yükseltemezsiniz. Depolama ihtiyacınız olduğunda harici SSD kullanmanız gerekir. Sorunuza gelirsek de kesinlikle alınır.

İlerde yazılım, programlama gibi alanlarda uğraşma planınız yoksa 8 GB RAM yeterli gelir. Aynı şekilde video edit vs. ile de uğraşmayacaksanız 256 GB alan yeterli gelir. Fakat daha sonradan yükseltemezsiniz. Depolama ihtiyacınız olduğunda harici SSD kullanmanız gerekir. Sorunuza gelirsek de kesinlikle alınır.
Harici HDD de takabilirim. Render ve video ile falan da ygrasmayacagim. Tesekkurler 😊😊

Yeni konular

Geri
Yukarı