MacBook Air M1 alınır mı?

GöksuAlperen

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4050, Ryzen 5 7640HS
Meslek
Öğrenci
Şu an kullandığım +10 yıllık. Laptop çok eskidiğinden kendime yeni bir laptop almak istiyorum. MacBook Air M1'ler çok dikkatimi çekti. Hem günlük kullanım hem oyun, ders vs. için performansını internette gayet iyi olarak gördüm. Şu an MacBook Air M1 kullanan varsa alınır mı? Veya şu an bu yıl alırsam kaç yıl kullanırım? (eşyalarımı gayet temiz kullanan biriyim. Yazılımsal olarak kullanım dışı kalır mı onu merak ediyorum).

Şu an kullandığım +10 yıllık. Laptop çok eskidiğinden kendime yeni bir laptop almak istiyorum. MacBook Air m1'ler çok dikkatimi çekti. Hem günlük kullanım hem oyun, ders vs. için performansını internette gayet iyi olarak gördüm. Şu an MacBook Air M1 kullanan varsa alınır mı? Veya şu an bu yıl alırsam kaç yıl kullanırım? (eşyalarımı gayet temiz kullanan biriyim. Yazılımsal olarak kullanım dışı kalır mı onu merak ediyorum).

Hocam oyun harici için yeterlidir dediklerinize bakarak. Oyun oynarım derseniz de osu! Minecraft vs oynatır.

Şu an kullandığım +10 yıllık. Laptop çok eskidiğinden kendime yeni bir laptop almak istiyorum. MacBook Air M1'ler çok dikkatimi çekti. Hem günlük kullanım hem oyun, ders vs. için performansını internette gayet iyi olarak gördüm. Şu an MacBook Air M1 kullanan varsa alınır mı? Veya şu an bu yıl alırsam kaç yıl kullanırım? (eşyalarımı gayet temiz kullanan biriyim. Yazılımsal olarak kullanım dışı kalır mı onu merak ediyorum).

Ders için kullanılır yazılım için vs kullanilir kopmakt ve taşınabilir ama oyun için asla alınmaz Minecraft harici bie lyun oynarim diyorsanız farklı modellere bakmanızı tavsiye ederim.

alınmaz sadece netfilix de dizi izlemek için belki youtubede güzelleme yapanlar var eğer neden alınmaz diye yazarsan daha net bir şekilde ne halt olduğunu görürsün (not:aldım pişman oldum keşke arkadaşa dediğimi ben yapsaydım ama iş işten geçtikten sonra şşikayetleri araştırdım allah kurtardı sattım kurtuldum )

Macbook Air lerde oyun olmaz anca cs falan ancak ondada çok ısınır öbür türlü her işinizi en iyi şekilde görür

Geri
Yukarı