MacBook almak mantıklı mı?

Bütçene ve workflow'una bağlı. Eğer macOS isteyen bir workflow'a sahipsen alınabilir ancak F/P oranlarının Windows tarafı kadar iyi olmadığını unutmayalım.

M1 Macbook Pro gerçekten iyi bu arada, harika.

Öğrenci iseniz Windows tarafına bakmamanız için bir sebep göremiyorum. Ek olarak artık Intel Macbook Air alınmaz, M1 bakabilirsiniz.

Geçen konularınızdan söylüyorum, masaüstü düşünüyorsanız o attığınızı iade edin, daha iyilerini toplarız.

Hocam 13" M1'li MBP ve Macbook Air arasında çok az bir pil süresi ve touch bar dışında fiyata değecek bir fark var mıdır?

Hocam 13" M1'li MBP ve Macbook Air arasında çok az bir pil süresi ve touch bar dışında fiyata değecek bir fark var mıdır?
Ciddi bir performansı masada bırakıyorsunuz M1 Macbook Air alırsanız. Soğutma farkı vardı yanılmıyorsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dipnot: Videonun thumbnail'ında Linus'un Mac Mini tuttuğuna bakmayın. M1 Macbook Air benchmark testlerinde mevcut.

Bakacağım hocam. M1'li Air ile başka bir fark yok zannediyordum. Bana 256 GB SSD yetiyor fakat aradaki farka Air'i 16GB yapmak daha mantıklı geliyor gibi
Ciddi bir performansı masada bırakıyorsunuz M1 Macbook Air alırsanız. Soğutma farkı vardı yanılmıyorsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dipnot: Videonun thumbnail'ında Linus'un Mac Mini tuttuğuna bakmayın. M1 Macbook Air benchmark testlerinde mevcut.

@Samotne Ciasteczka tamamdır hocam sağ olun yardımlarınız için.

Hocam Acer markası bana nedense kalitesiz geliyor eski bir Acer notebook vardı bende bayağı takır tukur her yeri dökülüyordu. (Casper'da aynı şekilde)

Eski modeller öyleymiş haklısınız ancak bu sene ki modelleri gayet güzel. İlk aldığımda 60 derecede GTA 5 oynuyordum soğutucu olmadan. Sadece yerden 1.5 2 santim yüksekte. Eylül 15 dealmıştım, şimdi 62 63 derecelerde GTA 5 oynuyorum.

Benzer konu açmamak için buradan sormak istedim. Arkadaşlar MS Office programları ağırlıklı olarak iş kullanımı için M1 Air alınır mı? Ayrıca bu modeller Akasya AVM’de elden alınabiliyor mu ve bu şekilde alınınca eğitim indirimi (öğrenci belgem ile gitsem) uygulanıyor mu?

Geri
Yukarı