MacBook Pro 16 GB i5 2019 vs M1 MacBook Air 8 GB

musayiit

Femtopat
Daha fazla  
2. el alacağım. Bütçem 21.000 TL. Uzun vadeli kullanacağım. Sizce hangisini almalıyım? 5-6 sene M1 8 GB götürebilir mi? Film, dizi, Photoshop gibi bilgisayarı zorlamayan programlarda kullanacağım. Sizce hangisi?

Benimde böyle bir sorum oldu merak ediyorum cevapları .Benim aklıma yatan 16gb olan çünkü şarj pek umrumda değil.Birde ekranı büyükse yeterli derim.

Benimde böyle bir sorum oldu merak ediyorum cevapları .Benim aklıma yatan 16gb olan çünkü şarj pek umrumda değil.Birde ekranı büyükse yeterli derim.
Anlamadım dostum, 16 GB ram alınca şarj çok daha hızlı mı gidiyor? Ben aynı şekilde film izlenecekse ve hafif işler yapılacaksa daha fazla pil tüketeceğini düşünmüyorum.

Hayır 16 gb olursa kafam rahat olur. Ama ikinci elde pil devirleri nasıl olur bilemem. Tam şarj kaç saat gider. Onu kastettim.

Tabii ki de m1, sakın ama sakın intel olanı almayın. m1 işlemci sayesinde mac'leri sever oldu insanlar ve de performans olarak yakınına bile yaklaşamaz intel sürümleri. 8gb m1>16gb intel.
apple m1 macbook air multi tasking yazıp bu cihazın nasıl bir yaratık olduğunu izleyebilirsiniz youtube'tan.

Tabii ki de m1, sakın ama sakın Intel olanı almayın. M1 işlemci sayesinde Mac'leri sever oldu insanlar ve de performans olarak yakınına bile yaklaşamaz Intel sürümleri. 8 GB m1>16 GB Intel.
Apple M1 MacBook Air multi tasking yazıp bu cihazın nasıl bir yaratık olduğunu izleyebilirsiniz YouTube'tan.

Uzun vadeli kullanacağım hocam. 5 6 yıl 8 GB RAM yeterli gelebilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı