MacBook Pro 2016 alınır mı?

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 2B
Sizin için M1 Air yeterli aslında ama alınabilir.
Hocam air serisini gerçekten beğenmiyorum, bir de son olarak gerçekten Apple macbook cihazlarında Windows cihazlar gibi olmayıp güncellemenin çok önemli olduğu bir ürün mü? mesela yani çok basit işler yapacağım sırf kullanımı rahat diye çok para vermek bu konuyu bilmediğimden mantıksız da geliyor bir yandan.

3 ay kullanılmış temiz ise alınır gibi. Ama iyi bir kontrol yapman şart.

16.000 zorluyorsun 4.000 daha zorlasan sıfır alacaksın biraz beklesen mi hem bak kasım indirimleri başlıyacak.
Hocam doğru söylüyorsunuz da air modellerine pek sıcak bakmıyorum o sebepten pek sevmiyorum şuan yeni macbook pro 27 bin TL ve aşırı fazla buluyorum doğrusu o yüzden dediğiniz gibi beklemek mantıklı gibi.

Hocam Air serisini gerçekten beğenmiyorum, bir de son olarak gerçekten Apple MacBook cihazlarında Windows cihazlar gibi olmayıp güncellemenin çok önemli olduğu bir ürün mü? Mesela yani çok basit işler yapacağım sırf kullanımı rahat diye çok para vermek bu konuyu bilmediğimden mantıksız da geliyor bir yandan.

MacBook'lar neredeyse hiç çökmez. Tabii güncelleme bayağı bir özellik getiriyor. MacBook Pro'nun seri numarası paylaşılmış kontrol ettim. O fiyata çok iyi ürün.

Hocam doğru söylüyorsunuz da air modellerine pek sıcak bakmıyorum o sebepten pek sevmiyorum şuan yeni macbook pro 27 bin TL ve aşırı fazla buluyorum doğrusu o yüzden dediğiniz gibi beklemek mantıklı gibi.
Bekle beke bak şurda 2023 giricez ne kaldı ürünler eskimiş ve indirim olmuş olacak hem bakarsın ÖTV indirimi yaparlar az sabret.

MacBook'lar neredeyse hiç çökmez. Tabii güncelleme bayağı bir özellik getiriyor. MacBook Pro'nun seri numarası paylaşılmış kontrol ettim. O fiyata çok iyi ürün.Eki Görüntüle 1559337
Şu 2020 model olan pro için değil mi bu hocam attığınız görsel, teşekkürler hocam.
Bekle beke bak şurda 2023 giricez ne kaldı ürünler eskimiş ve indirim olmuş olacak hem bakarsın ÖTV indirimi yaparlar az sabret.
Sormayın hocam ya keşke olsa yani bir macbook pro nasıl 27 bin olur aklım almıyor, gerçekten bu vergiler canımıza okuyor, düşünsenize vergi indirimi ile 2022 macbook pro 12 bin TL falan oluyor gerçekten çok iyi olur ama ben asla ama asla bu enflasyonda fiyatların düşeceğini düşünmüyorum ama evet 2023'ü beklemek lazım.

Şu 2020 model olan pro için değil mi bu hocam attığınız görsel, teşekkürler hocam.

Sormayın hocam ya keşke olsa yani bir macbook pro nasıl 27 bin olur aklım almıyor, gerçekten bu vergiler canımıza okuyor, düşünsenize vergi indirimi ile 2022 macbook pro 12 bin TL falan oluyor gerçekten çok iyi olur ama ben asla ama asla bu enflasyonda fiyatların düşeceğini düşünmüyorum ama evet 2023'ü beklemek lazım.
Hocam TOGG fabrikası kuruldu az kaldı 2023 de ham madde kullanmamız için Lozan anlaşması bitecek. Ham maddemizi kullanmaya ve petrolü çekmeye başlayınca bak o 27.000 nasıl 13.000 düşüyor inanmak başarmanın yarısıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı