MacBook Pro alınır mı?

Benimle aynı hayallere sahipsin. Ben de yazılım ve bilgisayar mühendisi olmayı planlıyorum. Yazılım işleri için MacBook birebir. Yazılım, bilgisayar mühendisliği vb. diyorsun o zaman muhtemelen fazla oyun merakın yoktur. Olsa da CS-GO gibi hafif oyunları MacBook kaldırabilir.
Tanımaz olur muyum bu kodu, ben crypthography kütüphanesi ile tam da bu şifreleme standardı ile şifreleme ve deşifreleme yapan bir program geliştiriyorum Pyhon'da. Bu şifreyi çözebilmek için anahtara ihtiyacın var. Yani 44-bit'lik bir anahtar. Kaybettiysen ve gelişmiş bir şifrekırıcın yoksa bunun şifresini çözemezsin.

Benimle aynı hayallere sahipsin. Ben de yazılım ve bilgisayar mühendisi olmayı planlıyorum. Yazılım işleri için MacBook birebir. Yazılım, bilgisayar mühendisliği vb. diyorsun o zaman muhtemelen fazla oyun merakın yoktur. Olsa da CS:GO gibi hafif oyunları MacBook kaldırabilir.

Benimle aynı fikirde olan birine rastlamak beni sevindirdi sağ ol fikrin için zaten hikaye oyunları daha güzel geliyor ki oda PS5 de var ondan dolayı bende MacBook almayı düşünüyorum.

PS5 varken bu fiyata çok gereksiz kaçmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı