MacBook Pro için Type-C Hub onerisi

Tamamdır hocam. Geldiğinde bütün portları aynı anda çalışıyor mu test ederseniz sevinirim.

Özellikle HDMI, Ethernet ve 2 USB-A'yı bir arada kullanacağım. Sizlerden haber bekliyorum.
Dediğin şekilde denedim bi sorun yok çalışıyor. Yalnız usb hub da hafif bi sıcaklık oluyor. Hafıza kartım olmadığı için o portu deneyemedim. Şarjı belki laptopa takarsak sıcaklık olmayabilir onuda deneyeyim.

20210318_130001.jpeg

Dediğin şekilde denedim bi sorun yok çalışıyor. Yalnız USB Hub'da hafif bir sıcaklık oluyor. Hafıza kartım olmadığı için o portu deneyemedim. Şarjı belki laptopa takarsak sıcaklık olmayabilir onu da deneyeyim.

Eki Görüntüle 928295
Hocam çok teşekkür ediyorum size. Ben de siparişi veriyorum. Hafıza kartını vs. ben gelince denerim. Cuma ya da cumartesi gelir.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
@bomi Hocam aynı ürünü aldım ben de Hepsiburada'dan fakat bendekinde USB 3.0 portları USB 2.0 gibi çalışıyor. Aktarım hızı 35 MB/sn'yi geçmiyor. Silicon Power HDD'nin USB 3.0'da mavi, USB 2.0'da kırmızı ışık yanan bir çeviricisi var, bu Hub'daki portlara takınca kırmızı yanıyor. O çevirici ile başka diskler de taktım ama hiç mavi ışık yanıdğını göremedim. Rica etsem deneyebilir misiniz USB portların 3.0'da çalışıp çalışmadığını?

Son düzenleme:
Dediğin şekilde denedim bir sorun yok çalışıyor. Yalnız USB Hub da hafif bir sıcaklık oluyor. Hafıza kartım olmadığı için o portu deneyemedim. Şarjı belki laptopa takarsak sıcaklık olmayabilir onu da deneyeyim.

Eki Görüntüle 928295

Hocam hala memnun musunuz?

Hocam çok teşekkür ediyorum size. Ben de siparişi veriyorum. Hafıza kartını vs. ben gelince denerim. Cuma ya da cumartesi gelir.

Hocam memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı