MacBook Pro M2 pil hızlı bitiyor

Bilgisayar okuyorum birde derslerim sınavlarım hani 2-3 hafta idare etmem zor olucak bilmiyorum ne yapsam ya Bu arada bilgisayarı Pozitif teknolojiden aldım. Öğrenci indirimi ile

İlk defa kurulan apple cihazları arkaplanda indexleme yapıyor, verileri senkronize ediyor. Bundan dolayı ilk zamanlar hızlı bitmesi normal, fakat uzun süre böyle gidiyor ise randevu alıp gösterin belki de pil'de bir problem vardır.

İlk defa kurulan Apple cihazları arka planda indexleme yapıyor, verileri senkronize ediyor. Bundan dolayı ilk zamanlar hızlı bitmesi normal, fakat uzun süre böyle gidiyor ise randevu alıp gösterin belki de Pil'de bir problem vardır.

3 gün oldu kurulalı 1 hafta falan kullanacağım bakalım. Olmadı Monterey'e mi döneyim yoksa Ventura'ya mı? Sıfırdan flash diskten kurulum yapacağım.

İşletim sistemini yeni kullanmaya başlıyorsanız spotlight indekslemesinden dolayı ilk günler de pil daha hızlı tükenir ancak anlattığınız senaryoya göre hesaplarsak bu kullanımınızda bile pil 9 saat ekran süresi verecek, sorunun tam olarak ne olduğunu anlamış değilim, evet ARM tabanlı yongalar yüksek verimliliğe sahip ama haberiniz olsun pili bitiyor arkadaşlar. 😀

Geri
Yukarı