MacBook Pro M2 pil hızlı bitiyor

güneş66

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı alalı 3 gün oluyor ve pil döngüsü 3. pil sağlılı da %100. coconutbattary de baktığımda da aynısı gösteriyor sağlık olarak. Ve son olarak fotoğrafta da koyduğum gibi pil yüzdeleri tam tutmuyor.
Pilim: %92ydi ekran süremi açtığımda.
Şu an %66
Ekran sürem: 2 saat 15 dakika.
Çok hızlı gidiyor acaba zamanla mı oturucak yeni olduğu için mi?

1666690701087.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımı alalı 3 gün oluyor ve pil döngüsü 3. pil sağlılı da %100. coconutbattary de baktığımda da aynısı gösteriyor sağlık olarak. Ve son olarak fotoğrafta da koyduğum gibi pil yüzdeleri tam tutmuyor.
Pilim: %92ydi ekran süremi açtığımda.
Şu an %66
Ekran sürem: 2 saat 15 dakika.
Çok hızlı gidiyor acaba zamanla mı oturucak yeni olduğu için mi?

Eki Görüntüle 1553273

Hocam bu MacBooK'den ne çektiniz harbi arkadaşın dediği gibi memnun olmadığınız konular varsa belirtin destek alın müşteri hizmetlerinden sorunu çözmezlerse iade edin gitsin.

Eğer arkaplanda çalısan bir işlem bir servis yoksa normal değil.

İlk hafta aksine daha uzun gider. Pil daha taze olduğu için.

Eğer işlemciyi yüksek miktarda kullanan bir uygulama çalıştırdıysanız 2 saatte bu kadar inmesi normal. Bkz. Docker Engine çalıştırdığım an benim pilim 6 saat içinde bitiyor. (13GB RAM kullanan bir uygulama)

MacBook diye sürekli 18-20 saat ekran süresi almayı beklemeyin. O süreler film izleme gibi minimum düzeyde işlemci kullanan işler ile ölçülen değerler.

Hocam bu MacBooK'den ne çektiniz harbi arkadaşın dediği gibi memnun olmadığınız konular varsa belirtin destek alın müşteri hizmetlerinden sorunu çözmezlerse iade edin gitsin.
Bende öyle olmuştu zamanla oturuyor sanırım. Özellikle ilk hafta çabuk bitiyor.

Kanka sorun ne biliyor musunuz? Türkiye'den aldın bilgisayarı arkadşımla Kıbrıs'a getirirtirdim. Okuyorum. Apple Store git iadeyi kabul etsinler bekle değişim taleb et bilmem ne fazla 1 ay 1 ayda üniversitede devamsızlık yapmam sıkıntı olabilir yani. Elimdeki tek kaynak burası olduğu için sizden yardım almaya çalışıyorum. Hani tam bir çıkmazdayım.

Türkiye dönmek uçak parası bilmem ne geri gel sonra bekle bilmem ne gerçekten işkence gibi bişey

Kanka sorun ne biliyor musunuz? Türkiye'den aldın bilgisayarı arkadşımla Kıbrıs'a getirirtirdim. Okuyorum. Apple Store git iadeyi kabul etsinler bekle değişim taleb et bilmem ne fazla 1 ay 1 ayda üniversitede devamsızlık yapmam sıkıntı olabilir yani. Elimdeki tek kaynak burası olduğu için sizden yardım almaya çalışıyorum. Hani tam bir çıkmazdayım.

Türkiye dönmek uçak parası bilmem ne geri gel sonra bekle bilmem ne gerçekten işkence gibi bişey
Bence cihaz normal gibi. Hz sorunu vs yaşadığınızıda belirtmiştiniz fakat ordada cihaz 60hz altına inmiyordu. Ben sizin paylaştığınız verilerde bir problem göremiyorum. 5200MAh bataryası olan cihaz içinde gayet normal bir değer bu arada 2 saat 15 dakikada %34 hatta çok iyi.

Ne yaptın da 2 saatte yüzde 34 gitti.
Bende Chrome 1 sekme + safari 3 4 sekme açıkken 1 saatte yüzde 5 6 gidiyor.
Cihazım m2 air

Geri
Yukarı