Macbook Pro Retina 2013 LATE mi, Asus G771jw Rog mu?

Michuuu

Hectopat
Selamlar arkadaşlar.

Bende Amerika'dan alınmış Macbook Pro Retina 2013 Late var, sahibinden'de 4000TL'den koydum ama en fazla 3500tl teklif eden oldu satmak istemedim o fiyattan. Birisi bana Asus G771JW ROG teklifinde bulundu ve de çok ısrarcı. Kendi bilgisayarının çok temiz olduğunu 17 ay garantisi olduğunu ve kutusu, faturasının da durduğunu söyledi. Benim cihazın garantisi yok kutu ve faturası da yok.

Ben bu arkadaş ile bu takası yapsam mantıksız bir iş yapmış olur muyum? Ben AAA oyun oynamıyorum, PS4 kullandığımdan dolayı, indie oyunlar oynuyorum ama onlarda bile düzgün bir performans alamıyorum ve ısınıyor, fan sesi duyulmaya başlıyor.

Ben şimdi şöyle düşünüyorum, ben hazır bu bilgisayar değer görüyorken elden çıkarmalı mıyım? Çünkü; bu bilgisayarı almak isteyip en az 3-4bin tl'yi gözden çıkaracak adam ikinci el ve garantsiz ürün alır mı? Ben 1 sene sonra Macbook'umu satmak istediğim zaman mı daha pahalıya ve daha rahat satarım, yoksa Asus'u mu asıl önem verdiğim konuda budur açıkcası.

Benim ürünüm de temiz bu arada, batarya döngüsüde 120'lerdedir.

Yorumlarınız çok önemli arkadaşlar pek anladığım konular değil, çok kararsızım ama %51 ihtimalle takası yapmayı düşünüyorum. :(

ASUS G771JW CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-16GB-1.5TB+256SSD-17.3"-4GB-W8 NOTEBOOK

bir fikir verin arkadaşlar ne yapayım :(

Yerinizde olsam satar bilgisayar toplardım ama siz dizüstü tercih ediyorsunuz sanırım, dizüstü kullanacaksanız takas fırsatını kaçırmayın.

Yerinizde olsam satar bilgisayar toplardım ama siz dizüstü tercih ediyorsunuz sanırım, dizüstü kullanacaksanız takas fırsatını kaçırmayın.

Evet dizüstü lazım bana, bilmiyorum emin değilim takas için kafamdaki soru işaretlerini yazdım önemli olan satmak istediğimde hangisinin daha çok para edeceği ve daha kolay satılacağı.

Takas için alacağınız dizüstü elinizdekinden performans olarak kat kat iyi ve daha 17 ay garantisi var şu an satılan fiyatından 200-300 TL kadar eksik bir fiyata satabilirsiniz.

Takas için alacağınız dizüstü elinizdekinden performans olarak kat kat iyi ve daha 17 ay garantisi var şu an satılan fiyatından 200-300 TL kadar eksik bir fiyata satabilirsiniz.

ASUS ROG G771JW 17.3" 1.5TB+256GB SSD SON FİYAT - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 272538053

Teşekkürler cevap için, cihaz bu, ben ne kadara satabilirim bunu 4-5 ay sonra, arkadaş 4000TL'den koymuş ama belli ki kimse bu parayı vermemiş, gerçi bende 4250tl'den koydum bana da vermediler :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı