R5 1600 AF sistem satılıp Gaming laptop alınır mı?

380015

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar kasa bilgisayarımı satıp oyuncu laptopu almak istiyorum lakin ben kasamı 3 Ekim 2020'de aldım bütün parçalar kutulu garantili. Garantilerinin de bitmesine az kaldı fakat nasıl fiyat belirlenir hiçbir fikrim yok. Çok yukarıda bir fiyat çekmek istemiyorum. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi belirtirseniz mutlu olurum.
Kasa özellikleri.
Corsair Spec Delta RGB kasa.
Corsair CV550W 80+ Bronze PSU.
8 + 8 Corsair Vengeance 3200 MHz RAM.
Ryzen 5 1600 AF (kule tipi soğutucu Snowman X6)
256 GB SSD SanDisk + 1 t Samsung hard disk
Gigabyte B450M S2H.
RX570 Pulse 4 GB OC.
3 önde içeri hava alan fan 2 yukarıda 1 arkada tahliye fanları.

Hocam bu soru şeye benzemiş laptop mu masaüstü mü?
Eğer çok yer değiştiren biriyseniz satıp laptop alabilirsiniz. Bence almayın elimizdeki sistem bütün ihtiyaçlarınızı karşılar güçte.

Hocam bu soru şeye benzemiş laptop mu masaüstü mü?
Eğer çok yer değiştiren biriyseniz satıp laptop alabilirsiniz. Bence almayın elimizdeki sistem bütün ihtiyaçlarınızı karşılar güçte.

Hocam aslında aralarındaki farklara aşinayım, böyle bir şey yapmak istiyorum çünkü kasa çok fazla güç tüketiyor gibi elektrik faturaları gün geçtikçe kabarıyor, hem mobilite hem de daha düşük güç tüketimi için laptopa geçmek istiyorum. Sadece mantıklı bir fiyat arıyorum.

Üniversite ve iş gibi sebeplerden ötürü gezmek zorunda değilseniz, bence çok da mantıklı bir hareket olmaz hocam. Tabii sizin kararınız. Sahibinden'e bakıp ortalama fiyat çıkartıp o civarlarda satabilirsiniz. Zaten herkes pazarlık için yazar, 300-500 düşüğünü teklif ederler.

Yeni konular

Geri
Yukarı