MacBook'ta aynı disk üzerine Windows ve macOS kurmak mümkün mü?

UluçErdal

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar ilk MacBook'um olan 2008 başında çıkmış 13 inç MacBook'um var, halen daha taş gibi çalışıyor :D ama içinde sadece macOS 10.7.5 var ve çok eski bir sürüm. Artık hiçbir şeyin desteği kalmadı. Aynı HDD üzerine Windows 7 de kurabilir miyim? macOS'i silmeden ikisi arasında geçmek istiyorum. Yardımcı olan biri olursa çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman rahat kurulur. İstersen Windows 8.1 kur çünkü Windows 7'nin de desteği çekildi. Yakın da bir şey yüklenmez Windows 7'ye.

Kanka bilgisayar zaten çok eskidi Windows kurmak istememde şeyden dolayı MacOS'te artık Chrome falanda desteği kesildi ve tarayıcıda bile bazen yavaşlık var yeni sitelere girerken o yüzden Windows 7 bana yeter artar bile zaten şurada bunu 1-2 yıl kullanırım yeni Mac almayı düşünüyorum ama yine de sağ ol :D dostum.

Kanka bilgisayar zaten çok eskidi Windows kurmak istememde şeyden dolayı MacOS'te artık Chrome falanda desteği kesildi ve tarayıcıda bile bazen yavaşlık var yeni sitelere girerken o yüzden Windows 7 bana yeter artar bile zaten şurada bunu 1-2 yıl kullanırım yeni Mac almayı düşünüyorum ama yine de sağ ol :D dostum.

Kurabildiniz mi hocam ne aşamadasınız.

Geri
Yukarı