MacBook'un ek masrafları ne kadardır?

Ben öğrenci olduğum için okulumun sağladığı edu mail hesabımla Office programlarını ücretsiz olarak kullanıyorum, ek olarak şu anlık sadece taşıma çantası aldım 30 liraya. İsterseniz 200-500 lira arasına type c dönüştürücü, 100-150'ye bluetooth mouse veya 800'e Magic Mouse alabilirsiniz.

Yeni bir MacBook kullanıcısı olduğumu belirterek başlamak istiyorum. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. (Windows'dan geçişimden itibaren)

MacBook'un yanında kullandıklarım:
1 TB SSD - 1200₺
Typ-C Hub - 300₺
Ekran cam koruyucu - 100₺
Kılıf - 100₺

Bu fiyatları ortalama olarak verdim, biraz da sizin ihtiyacınıza kalmış. Ben masabaşı çalıştığım zaman ek monitör, mouse, klavye ve kulaklıkta kullanıyorum. Bunlar benim zaten elimde vardı sizde de öyle mi bilmiyorum. Sadece üstte yazdıklarımı aldım MacBook alırken ve 6 aydır bana yeterli oldu. Daha uzun süre de bir şey almayı düşünmüyorum.

Program olarak her türlü ithiyacım olan programın ya bir alternatifi var veya aynısını buldum.
Office ihtiyacınız var ise önerim Google dokümanlar kullanmanız, hem bedava hem de Drive üzerinde dosyalarınız depolanıyor her yerden rahatsa erişebilirsiniz. Öğrenci iseniz zaten Microsoft bedava olarak sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı