Çözüldü macOS Catalina Boot USB hazırlama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ben Nasıl Hazırlanır Onu Soruyorum Şu Mu Gerekli? *Win32 Disk Imager* İle Yazcam.

Eki Görüntüle 816404
Hee. Pardon. Win32 Disk Imager ile yazdırabilirsiniz, ben oradan yazdırdım.
Balena Etcher'da kullanabilirsin.
Zaten olay basit. Balena Etcher indir. Kur. Kurduktan sonra seni şu ekran karşılayacak. İlk önce imajını ilk kısımdan bulup seçeceksin. İkinci kısımda USB belleğini seçeceksin. En sonda Flash diyeceksin.
BalenaEtcher_v1.5.97.png
Ben Nasıl Hazırlanır Onu Soruyorum Şu Mu Gerekli? *Win32 Disk Imager* İle Yazcam.

Eki Görüntüle 816404
Zaten olay basit. Balena Etcher indir. Kur. Kurduktan sonra seni şu ekran karşılayacak. İlk önce imajını ilk kısımdan bulup seçeceksin. İkinci kısımda USB belleğini seçeceksin. En sonda Flash diyeceksin.
BalenaEtcher_v1.5.97.png

Çözüm

Zaten olay basit. Balena Etcher indir. Kur. Kurduktan sonra seni şu ekran karşılayacak. İlk önce imajını ilk kısımdan bulup seçeceksin. İkinci kısımda USB belleğini seçeceksin. En sonda Flash diyeceksin.Eki Görüntüle 816414Peki, Uygulamada Virüs Var Mı Windows Defneder falan taradın mı hiç?

Zaten olay basit. Balena Etcher indir. Kur. Kurduktan sonra seni şu ekran karşılayacak. İlk önce imajını ilk kısımdan bulup seçeceksin. İkinci kısımda USB belleğini seçeceksin. En sonda Flash diyeceksin.Eki Görüntüle 816414
İmaj Derken Yani İso Veya Raw mı

Geri
Yukarı