macOS Catalina "IFNET_ATTACH" problemi

Hocam bence temiz şekilde bir de Mojave kurmayı deneyin derim. Çünkü Catalina GPT ve APFS zorunlu istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence temiz şekilde bir de Mojave kurmayı deneyin derim. Çünkü Catalina GPT ve APFS zorunlu istiyor.

Sürümü çok önemsemiyorum hocam.
Xcode üzerinde uygulama yayınlamak için kuracağım sadece...
Benim laptopun özelliklerine uygun bir link gönderebilir misin onu indireyim? Tekrardan ekliyorum aşağıya özellikleri. Yardımın için teşekkür ederim.

Ryzen 5 3500U, Radeon 540X.
Ek olarak;
i3-3110M, 4GB RAM'li eski bir laptop var. Ekran kartı dahili HD 4000.

Sizin canınızı sıkmak istemem ama Xcode sadece Catalina'da çalışıyor, ben de Catalina'yı sırf o yüzden kurdum. Ben sizin sorununuzu özel araştıracağım. Şimdilik Mojave falan kurmayı denemeyin dediğim gibi Xcode desteği yok çünkü. Bana biraz zaman tanıyın tekrar size döneceğim. Diğer HD Graphics 4000 olana Catalina kurmayı deneyebilirsiniz yine Clover ayarlarından dediğim ayarları yapın. PCI devices'dan Inject ATI'yi değil, Intel'i seçiceksiniz.

Bu imajı dener misin? İçerisinde zenmobile config de var hem. Fakat kurulumu yapsan bile ekran tanıtmada sorun yaşayabilirsin.

Bu imajı dener misin? İçerisinde zenmobile config de var hem. Fakat kurulumu yapsan bile ekran tanıtmada sorun yaşayabilirsin.
İnternet hızım o kadar leş ki... Ama bir umut yine indireceğim teşekkür ederim.
Sizin canınızı sıkmak istemem ama Xcode sadece Catalina'da çalışıyor, ben de Catalina'yı sırf o yüzden kurdum. Ben sizin sorununuzu özel araştıracağım. Şimdilik Mojave falan kurmayı denemeyin dediğim gibi Xcode desteği yok çünkü. Bana biraz zaman tanıyın tekrar size döneceğim. Diğer HD Graphics 4000 olana Catalina kurmayı deneyebilirsiniz yine Clover ayarlarından dediğim ayarları yapın. PCI devices'dan Inject ATI'yi değil, Intel'i seçiceksiniz.
Tamamdır hocam sizden haber bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı