macOS Moderatörü Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 sene sonrada olsa başvuru yaptım valla :D yinede onay bekliyorum inş. :D :D

Böyle küstahça bir yorumda bulunamazsın. Linkini şu an bulamasam da Recep Bey'in forumdaki bir yorumuna istinaden böyle ifade ettim. Sanırım Sosyal'de uzun bir süredir zevzeklik ediyor olmalısın. :D

Böyle küstahça bir yorumda bulunamazsın. Linkini şu an bulamasam da Recep Bey'in forumdaki bir yorumuna istinaden böyle ifade ettim. Sanırım Sosyal'de uzun bir süredir zevzeklik ediyor olmalısın. :D

Başvuru yapan insanlara bilgin dışında yönlendirme sunmak mantıksız. 1 Nisan 2017'de moderasyona dahil olmuştum 2 Nisan 2018'de de ayrıldım.

Bu bir şey ifade etmiyor. Bu moderasyon görevinde bulunanlara maaş ödenmediği gerçeğini değiştirmiyor. Ve bu gerçeği yalnızca moderasyon vazifesinde bulunanların biliyor olması şeklinde bir zorunluluk da yok.

Çok komiğime giden bir mesaj. Bunu ''normal'' bir üye maestra'ya söyleseydi belki daha az eleştirirdim. Ancak bu mesajı senin demen beni ayrıca güldürdü. 1 yıllık moderasyon için hizmet veren adama ''zevzek'' demek nedir? Recep Bey'nin ''O yorumundan'' kaç yıl geçmiştir, kim bilir? Biraz mantıklı konuşmaya devet ediyorum.

Bu bir şey ifade etmiyor. Bu moderasyon görevinde bulunanlara maaş ödenmediği gerçeğini değiştirmiyor..
Bütün samimiyetimle söylüyorum ki moderasyon ekibinde olmasam inanırdım. Ancak öyle bir şey yok.
Ve bu gerçeği yalnızca moderasyon vazifesinde bulunanların biliyor olması şeklinde bir zorunluluk da yok.
Hiçbir moderasyon ekibi sizin bildiğiniz yanlışı bilmiyor maalesef.

Bu bir şey ifade etmiyor. Bu moderasyon görevinde bulunanlara maaş ödenmediği gerçeğini değiştirmiyor. Ve bu gerçeği yalnızca moderasyon vazifesinde bulunanların biliyor olması şeklinde bir zorunluluk da yok.
2 yıl önce moderatör olmak istemiştim hem de gönüllü olarak. Ama Recep BALTAŞ ücretli moderatör olabilirsiniz demişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı