macOS Moderatörü Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, ücret ödeniyormuş, haberim yoktu dostum. Açık konuşmak gerekirse bu bir mit idi. Forumca öyle biliyorduk.

Sene 2020 olacak halen daha ülkede bırak hackintosh'u, macOS'tan anlayan adam bulmak bile işkence. Hepsini geçtim, İngilizce'den Türkçeye tercüme yapacak, kendi insiyatifinde çalışacak adam yok ülkede...

Bu zamanda birilerinden karşılıksız, çıkarsız, kazançsız bir şeyler yapmasını beklemek çok da mantıklı değil zaten. Yapanlara da tebrikler, birilerine faydalı olmak, hem de karşılık beklemeden, cidden takdire şâyân..

Ben de başvurumu yaptım bakalım sonuç ne olacak....

Başvurumu yaptım çok heyecanlıyım, Hackintosh bilgilerimi bu forumda paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Sizden iyi haberleri bekliyorum @Silinen üye
E-Postama cevap ne zaman gelir? Sizin belirttiğiniz e-posta adresine gönderdim.
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
@Silinen üye benim hesabımda sizin yöneticilerine yağ çekmek için sıraya girdiğiniz hackintosh forumunda 2 yıldır yöneticilere yağ çekmediğimiz için banlı durumda.
Başka forumlarda kuzu olup, burada kurt kesiliyorsunuz. Acaba Neden?....😉

Merhaba,

macOS bölümüne yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

macOS ve özellikle Hackintosh konusunda tecrübeli arkadaşlar aşağıdaki soruların cevapları ile birlikte başvurularını [email protected] adresine e-posta ile yapabilirler.
  • macOS ve Hackintosh konusunda tecrübeniz ne durumda?
  • Daha önce kaç kez Hackintosh kurulumu yaptınız?
  • OpenCore nedir?
İyi çalışmalar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

macOS Sierra kurulumum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı