macOS Moderatörü Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Recep Baltaş üstad bu konuda arkadaşlar AppleALC bile yamalayamadılar. Kendi işimi kendim gördüm. Yabancı forumlardan benzer sorunlar üzerinden dosya paylaşımı yapılacaksa ben bile bunu katbekat üstünü yapabiliyorum. Şimdiye kadar foruma alınan diğer moderatörler de dahil bu işi hakkı ile yapamadılar. Bundan sonrası içinde yaptığınız sınavın ne ölçüde olduğunu bilemiyorum. Fakat bundan sonrası için en azından CODEC, ACPI...vb. gibi yamalayacak düzeyde olabilecek bir sınavla seçim yapmanızın daha sağlıklı olacağı kanısındayım. Hackintosh'ta daha çok yol almalıyız. Saygılar...

@Recep Baltaş üstat bu konuda arkadaşlar AppleALC bile yamalayamadılar. Kendi işimi kendim gördüm. Yabancı forumlardan benzer sorunlar üzerinden dosya paylaşımı yapılacaksa ben bile bunu katbekat üstünü yapabiliyorum. Şimdiye kadar foruma alınan diğer moderatörler de dahil bu işi hakkı ile yapamadılar. Bundan sonrası içinde yaptığınız sınavın ne ölçüde olduğunu bilemiyorum. Fakat bundan sonrası için en azından codec, ACPI...vb. Gibi yamalayacak düzeyde olabilecek bir sınavla seçim yapmanızın daha sağlıklı olacağı kanısındayım. Hackintosh'ta daha çok yol almalıyız. Saygılar...

Bizim amacımız hazır olarak her şeyi size sunmak değil ki, sizin için rehber oluşturuyordum fakat sorununu çözmüşsün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı