macOS Moderatörü Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
  • macOS ve Hackintosh konusunda tecrübeniz ne durumda?
Tam olarak 10+ yılı aşkın bir süredir. Yerli ve yabancı topluluklarda gönüllü olarak hizmet verdim. Ayrıca çeşitli topluluklarda Türkçe yerel moderatörlük yaptım. Son yıllarda şahıs şirketim üzerinden dileyen kişi ve şirketlere macOS, Hackintosh gibi yazılımsal çözüm ve danışmanlık veriyorum. İsmi bilinen bir dağıtım sahibiyim (Hackintosh) ve son olarak burada çeşitli zamanlarda 2014, 2017 ile 2019 yıllarında Recep Baltaş tarafından sunulan davetlerle görev aldım. Tatsız ve tarafımca reddedilen bir sebeple görevi bıraktım. Umarım bu defa sorun olmaz üçüncü şahıslar üzerinden.
  • Daha önce kaç kez Hackintosh kurulumu yaptınız?
Yaklaşık olarak 2009 yılından bu yana binlerce (1000+) hatta daha fazla. Sayamadım.
  • OpenCore nedir?
Clover ön yükleyicisi sonrası çeşitli geliştiriciler tarafından kodlanmış, GitHub üzerinde yayınlanan güncel boot loader (Hackintosh) ön yüklyeci. Yanlış hatırlamıyor isem 2018 veya 2019 tam sürüm yayınlanmaya başladı. Kısacası macOS sistemi normal bir bilgisayarda açabilmemizi sağlayan temel öğle ve başlatıcısı.
İmajları bile sitesinde para karşılığında satan birisinin yüzsüzlüğü sadece.

Daha önce yaptıklarınızı hatırlatalım isterseniz.

Bu ne yüzsüzlük...

İmajları bile sitesinde para karşılığında satan birisinin yüzsüzlüğü sadece.

Daha önce yaptıklarınızı hatırlatalım isterseniz.

Bu ne yüzsüzlük...

Herkes hata yapar önemli olan bunlardan ders çıkarmaktır önümüze bakalım.

Merhaba,

macOS bölümüne yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

macOS ve özellikle Hackintosh konusunda tecrübeli arkadaşlar aşağıdaki soruların cevapları ile birlikte başvurularını [email protected] adresine e-posta ile yapabilirler.
  • macOS ve Hackintosh konusunda tecrübeniz ne durumda?
  • Daha önce kaç kez Hackintosh kurulumu yaptınız?
  • OpenCore nedir?
İyi çalışmalar.

Başvurumu yaptım tekrardan bekliyorum. Kolay gelsin Recep bey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı