Çözüldü macOS Monterey internet bağlantısı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tutii

Decapat
Daha fazla  
Hackintosh ile macOS Monterey kurulumu başarılı şekilde gerçekleşti. Fakat Ethernet ile bağlanmayı denediğimde maalesef ki hiçbir internet bağlantısı gözükmüyor. Bilgisayar arkasındaki Ethernet kablosu ışığı yanıyor yani kabloda ve PC'de bir sorun yok.

Dosya Ekleri

• B73F5C4E-338C-4592-9C4F-B44BAAC81224.jpeg
    B73F5C4E-338C-4592-9C4F-B44BAAC81224.jpeg
    282 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Hackintosh ile macOS Monterey kurulumu başarılı şekilde gerçekleşti. Fakat Ethernet ile bağlanmayı denediğimde maalesef ki hiçbir internet bağlantısı gözükmüyor. Bilgisayar arkasındaki Ethernet kablosu ışığı yanıyor yani kabloda ve PC'de bir sorun yok.

Ethernet Kext'iniz ekli değil büyük ihtimalle. Ethernet modeliniz nedir?

Windows'u silmediyseniz bu ZIP'i indirin ve Release klasörünün içindeki kexti EFI'nize işleyin.

Telefonunuz iPhone olduğunu görüyorum, Bu rehberle internete bağlanın EFI'nizi atın bana. Mac’inizi internete bağlamak için iPhone veya iPad’i kullanma
Maalesef. Bağlanmama rağmen yine hicbir sey gözükmüyor.

Windows'u silmediyseniz bu ZIP'i indirin ve Release klasörünün içindeki kexti EFI'nize işleyin.
Bu yöntemi deneyeceğim.

Telefonunuz iPhone olduğunu görüyorum, Bu rehberle internete bağlanın EFI'nizi atın bana. Mac’inizi internete bağlamak için iPhone veya iPad’i kullanma

Son düzenleme:
Maalesef. Bağlanmama rağmen yine hiçbir şey gözükmüyor.

Bu yöntemi deneyeceğim.

EFI'yi nereden attınız MacOS'dan mı, Windows'dan mı?

Anladım, imajı bu siteden mi indirdiniz? (OpenCore sürümünü öğrenmek için soruyorum)
Evet, imajı bu siteden indirdim.

Anladım, imajı bu siteden mi indirdiniz? (OpenCore sürümünü öğrenmek için soruyorum)
Bu arada iPhone ile mesajları attığım gözüküyor yanlış anlaşılmasın. Bi arkadaş önceki hatayı düzeltmek için configte değişiklikler yapıp attı bende onun linkini attım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı