Maddi sıkıntılar

Kötü zamanlar her zaman geçer, güneş her zaman doğar. Yaptığın şey çok düşünceli ve ailenin sözleri seni üzmesin. Sana değer vermediklerinden değil ama insan iş hayatı stresinden dolayı gergin olabiliyor. Senin yapabileceğin tek şey derslerine odaklanman. Bunların karşılığını elbet alacaksın sadece biraz daha sabır.
Desteğin için teşşekür ederim beni mutlu etti.

Kötü zamanlar her zaman geçer, güneş her zaman doğar. Yaptığın şey çok düşünceli ve ailenin sözleri seni üzmesin. Sana değer vermediklerinden değil ama insan iş hayatı stresinden dolayı gergin olabiliyor. Senin yapabileceğin tek şey derslerine odaklanman. Bunların karşılığını elbet alacaksın sadece biraz daha sabır.
Çok haklı bir yorum. Her gök gürültülü yağmurun arından gökkuşağı doğar, derslerinize çalışın aileniz bunu görüp size hiçbir şeyi masraf görmez. Bir test kitabı 100TL miymiş aman alalım kızımız için sonuçta yapıyor dicekler.

Çok haklı bir yorum. Her gök gürültülü yağmurun arından gökkuşağı doğar, derslerinize çalışın aileniz bunu görüp size hiçbir şeyi masraf görmez. Bir test kitabı 100TL miymiş aman alalım kızımız için sonuçta yapıyor dicekler.
İnan çalışıyorum derslerime, çalışmasam göndermeyin diyeceğim.

@bilgessss yaşına göre gayet olgun biri olduğun belli. Bu durumda yapılabilecek tek şey notları yüksek tutmak. Zaten ailen eğitimini düşünmese seni oraya göndermezdi. Herkes zor zamanlardan geçer, ben de zamanında geçmiştim. Ben kendimi bu olaylardan uzak tutsun yani kafam dağılsın diye futbolla daha çok ilgilenmeye başlamıştım. Sizi de tavsiyem bu tarz bir hobi bulmanız. Seni oyalasın, kafanı rahatlatsın. Olumsuzlukları düşünmek seni sadece daha fazla yorar.

@bilgessss yaşına göre gayet olgun biri olduğun belli. Bu durumda yapılabilecek tek şey notları yüksek tutmak. Zaten ailen eğitimini düşünmese seni oraya göndermezdi. Herkes zor zamanlardan geçer, ben de zamanında geçmiştim. Ben kendimi bu olaylardan uzak tutsun yani kafam dağılsın diye futbolla daha çok ilgilenmeye başlamıştım. Sizi de tavsiyem bu tarz bir hobi bulmanız. Seni oyalasın kafanı rahatlatsın. Bunları düşünmek seni sadece daha fazla yorar.
Teşşekkür ederim, kendimden çikolatayı bile kesince isteksiz bir halim oluyor elimde değil.

Aç bi' şarkı, başını iki eline alıp duygularınla yüzleş. Emin ol o duyguyu o an köreltmezsen içinden seni delip geçecek keskinliğe geliyor.
Ben de bir çok sıkıntı yaşadım. Dert dinleyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel okula gidip yatağınız dahi olmadığını mı söylüyorsunuz yani, anlamadım? Biraz daha açıklayıcı olursanız sevinirim, çünkü kusura bakmayın ama bu söylediklerinizin doğruluğundan cidden şüpheliyim.
2 yatağımız var ablam yatıyor birinde diğerinde abim ben yerde yatıyorum.

Aç bi' şarkı, başını iki eline alıp duygularınla yüzleş. Emin ol o duyguyu o an köreltmezsen içinden seni delip geçecek keskinliğe geliyor.
Sende dahil başka derdi olanlar da dahil Konuşmak istiyorsanız kız erkek fark etmez instagram hesabım: selimdys
Bende bir çok sıkıntı yaşadım. Dert dinleyebilirim.
Teşşekkürler tavsiye için.

Özel okula gidip yatağınız dahi olmadığını mı söylüyorsunuz yani, anlamadım? Biraz daha açıklayıcı olursanız sevinirim, çünkü kusura bakmayın ama bu söylediklerinizin doğruluğundan cidden şüpheliyim.
Konunun troll olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir durum hakkında konu açsa eline ne geçer?

Yeni konular

Geri
Yukarı