Madencilik Rehberi - Crypto Mining

Rehberi Beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    98
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Temmuz sonu gibi ikinci el Rx 470 almayı planlıyorum. Şimdiden aramaya başladım :melek:
Bulursunuz. Tabi başka RX serisi sahipleri mining işleminden haberdar olmazsa... :)
Şaka maka bir ara çok vardı piyasa da sanki, ne çabuk bitti bu kartlar ya?

Şurada yorumum bulunsun gelecek zamanlarda işime yarayabilir :DArada bir eskiden yazdığım mesajlara bakıyorum, belki mining yapmaya karar veririm diye yorumum bulunsun yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
upload_2017-6-14_10-21-13.png

Bende böyle kalıyor. Bir de GamePower PSU nasıldır?

Zcash ZEC madenciliği yapmanı öneririm. Bu arada 0.4 olan değeri 0.12 yapman lazım. Çünkü ülkemizde 1 KW elektrik 44 kuruş.

ZEC ile ne kadar fark oluşur acaba ? Hesaplayabilme olanağınız var mı ?

Zcash ZEC madenciliği yapmanı öneririm. Bu arada 0.4 olan değeri 0.12 yapman lazım. Çünkü ülkemizde 1 KW elektrik 44 kuruş.

İşlemci GPU mining de fazla kullanılmıyor. Sen yine de istersen BIOS'tan downclock işlemi yapabilirsin. 2 tane 480 ortalama BİOS modlama ve OC işlemleriyle 48 MH/S değeri verecektir. Günlük 10 dolar kazanırsınız 2 480'le.

Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO+ 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu kart uygun mudur? Ve sistemimde crossfire ı engelleyecek bir durum var mı?(Sistem yetersizliği vs)

ZEC ile ne kadar fark oluşur acaba ? Hesaplayabilme olanağınız var mı ?
Şu anda sen diyince baktım da ZEC Zcash 300$ olmuş. Daha dün 220 dolardı. Ethereum'u bile geçti. ZEC Zcash için ise Claymore ZEC Miner'ı bu linkten indirebilirsin: MEGA

Sapphire RX480 GDDR5 8GB NITRO+ 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı

Bu kart uygun mudur? Ve sistemimde crossfire ı engelleyecek bir durum var mı?(Sistem yetersizliği vs)
Kullanabilirsin bir sıkıntı olmaz.

Şu anda sen diyince baktım da ZEC Zcash 300$ olmuş. Daha dün 220 dolardı. Ethereum'u bile geçti. ZEC Zcash için ise Claymore ZEC Miner'ı bu linkten indirebilirsin: MEGA

Claymore Zcash için AMD desteği veriyormuş bu sebeple EWBF Miner kullanıyorum, bakalım durum ne gösterecek.

Kullanabilirsin bir sıkıntı olmaz.

Son olarak Rx580 Nıtro 8 GB daha mı ıyıdır olur ? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Son olarak Rx580 Nıtro 8gb daha mı ıyıdır olur ? :)
Nasıl yani? Eğer 480 marka soruyorsan istediğini alabilirsin. 1060'la karşılaştırıyorsan 480 daha iyi. Eğer Zcash ile Ethereum'u karşılaştırıyorsan bu tarih için Zcash daha kârlı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı