Mafia 1: Definitive Edition hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Arch or Not

Hectopat
Makaleler
7
Yer
İzmir/Alsancak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Beginner Web Programmer
4-5 ay önce çıkan 2002'de ki Mafia 1 oyunun yoğunlukla grafik ve tasarım üzerine geliştirilen Mafia 1: Definitive Edition'da ana hikayeden ayrılmamaya özen göstererek yapılan Mafia 1'in ek paketi olarak yayınlanan, Steam platformunda 259 liraya yer bulan oyun hakkındaki inceleme ve düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
4-5 ay önce çıkan 2002'de ki Mafia 1 oyunun yoğunlukla grafik ve tasarım üzerine geliştirilen Mafia 1: Definitive Edition'da ana hikayeden ayrılmamaya özen göstererek yapılan Mafia 1'in ek paketi olarak yayınlanan, Steam platformunda 259 liraya yer bulan oyun hakkındaki inceleme ve düşünceleriniz nelerdir?

Bitirdiğim bir oyun bence biraz daha iyi olabilirdi ama yine de çok güzel.

Ben oyunun inceleme videolarını izledim. Orijinal oyuna sadık kalmışlar. Tabi bir takım değişiklikler yapıldı. Grafikler güzelleştirilmiş. 1. oyuna göre biraz daha kolaylaştırılmış. Kamera açısı, siper sistemi olması. Çok güzel olmuş oynamanızı tavsiye ederim.

Direkt olarak diğer remake ve remastered denilen oyunlar ile karşılaştırıyorum kafamda. Bu açıdan baktığım zaman gayet başarılı bir yeniden yapım olmuş. Hikayenin ana hatlarını bozmamaları çok iyi. Özellikle benim gibi orijinalini başlayıp oyuna yılların verdiği hantallıkla oynayamayan birisi için çok iyi oldu.

Geri
Yukarı