Mafia 1 ve 2 classic oynanır mı?

Sistemim Mafia Definitive Edition yetmiyor o yüzden bu iki oyun classic versiyonunu oynamaya karar verdim, sizce tatmin eder mi?
Mafia 2 gayet oynanır bir halde grafikler , mekanikler hiç baymayacaktır oynamaya değer.

Mafia 1 Classic oynamaya çalışmayın sinir hastası olursunuz. Çok eski bir oyun kontrolleri çok zor, günümüzde sıkıcı ve zor geliyor.

Mafia 2 kesinlikle oynanır, günümüzde hala çok iyi bir oyun zaten Definitive Edition sürümüyle Classic sürümü 1-2 ışıklandırma ve çözünürlük farkı dışında birebir aynı.

Mafia 2 evet de 1 hiçbir şekilde tatmin etmez. Mümkünse Definitive Edition oynayın.
Yukarıda belirttim.

Mafia 1 Classic oynamaya çalışmayın sinir hastası olursunuz. Çok eski bir oyun kontrolleri çok zor, günümüzde sıkıcı ve zor geliyor.

Mafia 2 kesinlikle oynanır, günümüzde hala çok iyi bir oyun zaten Definitive Edition sürümüyle Classic sürümü 1-2 ışıklandırma ve çözünürlük farkı dışında birebir aynı.
Önceden denemiştim aşırı kasıyordu.

Yukarıda belirttim.

Mafia 1'in hikayesini dinleyin diyeceğim de oyuna yazık olacak. Oyunu oynaması bayağı zor olur ama yine de nostalji olsun deneyeyim diyorsanız kaçırmayın hocam. Gerçekten güzel bir hikayesi var.

Geri
Yukarı