Mafia 2 Tarzı Oyun Önerisi

Mafia 1 insanin hayatini degistirebilecek kadar guzel bir oyun, anlayana tabii. Ayrica grafikleri de yeterince guzel. Zaten zamaninin cok otesinde bir oyundu.
Aklımı okudunuz hocam yeni bitirdim. Oyunu az zaman geçsin. Gene oynarım mafia 3 yapacaklarına dlc çıkarsalar. O grafiklerle oynarım.

Mafia 1'e baktım fakat oyun 2002 de çıktığı için grafikleri bir hayli rahatsız edici
Mafia 1 diyen arkadaşlar sanırım dalga geçmek için yorum yapıyor.
Hocam Mafia 1 efsanedir. Oynamadıysanız çok büyük bir kayıp. Ne grafiği? Her şey grafik demek değildir. Mafia 1 oynamadan Mafia 2 oynamanız da saçmalık olmuş. Çünkü birbirine bağlantılı.
Mafia 1 laf söyletmem. Hikayesi muhteşemdir. Araba sürüşü olarak yine güzeldir. O kadar kötü değil. Kısaca oynamayan çok şey kaybetmiştir.
İlk önce Mafia 1 oynanmalı sonra Mafia 2. Mafia 3 gerek yok rezil bir oyun kendisi.

Mafia 1'ci arkadaşlar bana nereden satın aldığınızı söyler misiniz? Steam'de bulamadım ben. :)

GTA serisini öneririm ben. Genel anlamda oynayan kesimi çoluk çocuk olduğu için çoğu insan ciddiye almaz o seriyi ancak ben ingilizcesi olan ve anlayarak oynayan o şanslı küçük kesimdenim. GTA San Andreas'da CJ'in yozlaşmış polislerin elinden, ailesinin ve çetesinin baskısından sıyrılmasına şahit olduk. Son oyununda para kazanmaya çalışan, ihanete uğramış yaşlı bir Hipster'ı. Yanlış seçimler yapmış, pişmanlık duyan ve redemption peşinde bir aile babası ve mahallesinden kurtulup, rahat bir yaşam sürmek isteyen siyahi bir gencin hikayesini görüyoruz.

Ya da işin sadece eğlencesindeysen her zaman Saints Row oynayabilirsin. :D

Mafia 1'ci arkadaşlar bana nereden satın aldığınızı söyler misiniz? Steam'de bulamadım ben. :)

GTA serisini öneririm ben. Genel anlamda oynayan kesimi çoluk çocuk olduğu için çoğu insan ciddiye almaz o seriyi ancak ben ingilizcesi olan ve anlayarak oynayan o şanslı küçük kesimdenim. GTA San Andreas'da CJ'in yozlaşmış polislerin elinden, ailesinin ve çetesinin baskısından sıyrılmasına şahit olduk. Son oyununda para kazanmaya çalışan, ihanete uğramış yaşlı bir Hipster'ı. Yanlış seçimler yapmış, pişmanlık duyan ve redemption peşinde bir aile babası ve mahallesinden kurtulup, rahat bir yaşam sürmek isteyen siyahi bir gencin hikayesini görüyoruz.

Ya da işin sadece eğlencesindeysen her zaman Saints Row oynayabilirsin. :D

Hocam oyun eski olduğu için satılmıyor. Mecbur internetten indireceksin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı