Mafia 3 Demo kaç saat sürüyor?

İşte herkes öyle diyor madem boşa para. Bypass edilebilir mi oyun? Pes serisi gibi edilmiyorsa başlarım oynamam. Kötüyse neden para vereyim ben iyi sanıyordum.
Şöyle bir şey var hocam kötü bir oyundan da zevk alabilirsiniz. Bu kişiden kişiye göre değişir ama tabi ki riskli. Eğer maddi olarak kendinizi zorlayacaksanız boşverin almayın.

Şöyle bir şey var hocam kötü bir oyundan da zevk alabilirsiniz. Bu kişiden kişiye göre değişir ama tabii ki riskli. Eğer maddi olarak kendinizi zorlayacaksanız boş verin almayın.

Hocam zaten oyun çok pahalı değil. Şu an Steam'de 65 TL. Bence 65 TL'nin hakkını verebilecek bir oyun.

Şöyle bir şey var hocam kötü bir oyundan da zevk alabilirsiniz. Bu kişiden kişiye göre değişir ama tabi ki riskli. Eğer maddi olarak kendinizi zorlayacaksanız boşverin almayın.
Hocam geçen 30,5 Lira attım Sea Of Thieves aldım ama maalesef iade ettim beğenemedim. Aldıktan sonra indirim bitti para kaldı mı öyle şimdi de Forza Horizon 4 bekliyorum indirime girmesi için. 30 Lira daha atıp alacaktım Mafia 3'ü ama neden oyun için değmezse atayım ki?

Hocam zaten oyun çok pahalı değil. Şu an Steam'de 65 TL. Bence 65 TL'nin hakkını verebilecek bir oyun.
Fiyat olarak fena değilmiş gene de arkadaşa kalmış son durum. Ülkenin durumu mağlum şu an herkes elindeki paraya göre alışveriş yapmalı. Bizde taksit yaparak arkadaşla ortak God of War aldık ama hadi hayırlısı.

Hocam geçen 30,5 Lira attım Sea Of Thieves aldım ama maalesef iade ettim beğenemedim. Aldıktan sonra indirim bitti para kaldı mı öyle şimdi de Forza Horizon 4 bekliyorum indirime girmesi için. 30 Lira daha atıp alacaktım Mafia 3'ü ama neden oyun için değmezse atayım ki?
Hocam madem değmeyeceğini düşünüyorsunuz konuyu uzatmanın anlamı yok. Oyunu almayın.

Hocam madem değmeyeceğini düşünüyorsunuz konuyu uzatmanın anlamı yok. Oyunu almayın.
Değeceğini düşünüyordum hocam. Sizin yorumlarınızdan sonra vazgeçtim. Önerilere uymak lazım uymadan Sea Of Thieves aldım pişman oldum şimdi indirim kolluyorum. Yine pişman olup uğraşmaya gerek yok.

Değeceğini düşünüyordum hocam. Sizin yorumlarınızdan sonra vazgeçtim. Önerilere uymak lazım uymadan Sea of Thieves aldım pişman oldum şimdi indirim kolluyorum. Yine pişman olup uğraşmaya gerek yok.

Konuyla alakası yok ama bir şey soracağım
Sea of Thieves Survival mı yoksa açık dünya aksiyon tarzı bir oyun mu?

Konuyla alakası yok ama bir şey soracağım
Sea of Thieves Survival mı yoksa açık dünya aksiyon tarzı bir oyun mu?
Açık dünya da geminle okyanusta Kraken, Megalodon ve diğer oyunculara karşı savaş verdiğiniz bir oyun. Ayrıca adalarda var görev alıp oralara gidiyorsunuz. Ama arkadaş olmadan çöp arkadaşla bile en fazla 20 saat oynatır.

Geri
Yukarı