Mafia 3 oynanır mı?

• Konuyu başlatan ewig
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 4B

ewig

Decapat
Arkadaşlar Mafia 1 ve Mafia 2 oyunlarını bayılarak oynadım. 3. oyununu çok merak ettim; 299 TL idi Steam'de. ilk çıktığında alamadım. Pahalı geldi. Şimdi de Epic Games'te 31.80 TL olmasına şaşırdım. Fırsatı kaçırmadım, hemen satın aldım. Araştırdım oyuncu yorumlarını kimse beğenmiyor; rezillik diyor, başka bir şey demiyor. Sizin görüşleriniz nedir? 31 TL giderse gitsin sorun değil ancak oyun bana beklediğim zevki verecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Mafia 1 ve Mafia 2 oyunlarını bayılarak oynadım. 3. oyununu çok merak ettim; 299 TL idi Steam'de. İlk çıktığında alamadım. Pahalı geldi. Şimdi de Epic Games'te 31.80 TL olmasına şaşırdım. Fırsatı kaçırmadım, hemen satın aldım. Araştırdım oyuncu yorumlarını kimse beğenmiyor; rezillik diyor, başka bir şey demiyor. Sizin görüşleriniz nedir? 31 TL giderse gitsin sorun değil ancak oyun bana beklediğim zevki verecek mi?

Oyunun görev dizaynları kötü hep aynı şeyi yapıyorsunuz ondan.

Arkadaşlar Mafia 1 ve Mafia 2 oyunlarını bayılarak oynadım. 3. oyununu çok merak ettim; 299 TL idi Steam'de. ilk çıktığında alamadım. Pahalı geldi. Şimdi de Epic Games'te 31.80 TL olmasına şaşırdım. Fırsatı kaçırmadım, hemen satın aldım. Araştırdım oyuncu yorumlarını kimse beğenmiyor; rezillik diyor, başka bir şey demiyor. Sizin görüşleriniz nedir? 31 TL giderse gitsin sorun değil ancak oyun bana beklediğim zevki verecek mi?
Hayır.

Oyunu bitirmeme çok az kaldı bende nostalji olsun diye , mafia 1 remake ,mafia 2 ve mafia 3 şuan oynuyorum 2 saat kadar kaldı ( oyunu daha önce bitirdim ) sana şunu söyleyeyim son 3-4 saat artık çok sıkıldım sana tavsiyem aç bir youtuber ilk 3 saati falan izle çünkü oralar güzel birde sonunu izle tamam yeterli çünkü oyun 15-20 saat arası sürüyor ve hep aynı şeyleri yapıyorsun , almanı tavsiye etmem

Geri
Yukarı