Mafia: Definitive Edition alınır mı?

Siz bence 2. oyunun normalini alın onu oynayın sonra indirime girerse 1. oyunun yeni versiyonunu alın.
birbirine bağlantılılar diye biliyorum ondan almıyorum.
Unutmadan söyleyeyim, sakın ama sakın 3. oyunu almayın. Bakın sakın diyorum eliniz satın al butonunun yanından bile geçmesin.
Evet oyunun berbatlığını duydum.

Unutmadan söyleyeyim, sakın ama sakın 3. oyunu almayın. Bakın sakın diyorum eliniz satın al butonunun yanından bile geçmesin.
Mafia III, hem grafik, hem oynanış hem de hikaye bakımından 10 yıl geriye gitmektir. Rockstar'ın 2018'de GTA III'ü çıkarması gibi olurdu. GTA III, 2001 yılı için çığır açtı ama 2018 için komik olurdu. Mafia III bende bu tarz bir duygu uyandırdı ilk çıktığında.

Mafia III, hem grafik, hem oynanış hem de hikaye bakımından 10 yıl geriye gitmektir. Rockstar'ın 2018'de GTA III'ü çıkarması gibi olurdu. GTA III, 2001 yılı için çığır açtı ama 2018 için komik olurdu. Mafia III bende bu tarz bir duygu uyandırdı ilk çıktığında.

Alakası bile yok, Mafia 3 bir hataydı ve her yönden eksikti. Ne hikaye, ne oynanış.

Çıktığı günden beri ara ara kovalıyorum güzel bir indirime girdiğinde alırım diye ama en fazla şöyle bir durum oldu ; Epic Store’da indirim vardı. 196 liraya falan düşmüştü 60 TL de kupon kullanıyordum ve 136 liraya falan geliyordu. Ama almadım çünkü hala bence yüksek bir fiyatı var. Benim fikrim bu oyuna maksimum 100 lira üzerinde bir ücret ödememen gerektiği yönünde yani en azından ben öyle yapacağım. Alanlara saygı duyuyorum ama en nihayetinde bütçe meselesi.

Geri
Yukarı