Mafia: Definitive Edition ne zaman alınmalı?

Alexei55

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, ben Microsoft Store'dan Mafia: Definitive Edition alacağım. Şu an ön sipariş 259 TL, acaba oyun çıkınca mı alayım yoksa şimdiden sipariş vereyim mi? DurmaPlay'de daha ucuz olur mu ya da ön siparişten sonra ucuzlar mı?

Microsoft Store'da iade var mı? Bence almayın. Oyunun tek 15 dakikalık gameplay videosu var onda da açık dünyayı göstermiyor. Muhtemelen 10-15 saatlik bir oyun için en azından oynanış videolarını görmeden alıp riske girmeyin. Zaten oyun çıktığında da o fiyatlarda olur.

Arkadaşlar, ben Microsoft Store'dan Mafia: Definitive Edition alacağım. Şu an ön sipariş 259 TL, acaba oyun çıkınca mı alayım yoksa şimdiden sipariş vereyim mi? DurmaPlay'de daha ucuz olur mu ya da ön siparişten sonra ucuzlar mı?

Valla fiyatı değişir mi, başka yerde daha ucuz olur mu onları bilemem de, ben olsam ön sipariş vermezdim. Oyunun yapımcısı Hangar 13 çünkü. Karşına ne çıkacağı hiç belli olmaz. Oyun çıktıktan sonra incelemelere, yorumlara veya bizzat kendi izlediğin videolara göre alıp almamaya karar ver bence.

Microsoft Store'da iade var mı? Bence almayın. Oyunun tek 15 dakikalık gameplay videosu var onda da açık dünyayı göstermiyor. Muhtemelen 10-15 saatlik bir oyun için en azından oynanış videolarını görmeden alıp riske girmeyin. Zaten oyun çıktığında da o fiyatlarda olur.

İade var doğru diyorsunuz ama Mafia 1'in senaryosu ile aynı imiş ve bazı yan görevler eklemişler bence en az 20 saat sürecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı