Mağazadan teslim alabileceğim monitör önerisi

audiseverim

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 2060 R5 3500
Bütçe maksimum 5500. normalde HP Omen 25i almıştım. Aldığım yerde sıkıntılı çıktı. Sonra Teknosa'da forum İstanbul'da stokta vardı gider alırım diye düşünüyordum. Bu sefer komple stokta bitti. Yaşadığım o sorundan sonra da bir daha monitör sipariş vermek istemiyorum. Böyle mağazadan teslim alabileceğim HP Omen 25i veya dengi bir monitör var mı? O monitörden çok memnun kalmıştım. IPS panel 165 Hz olsun.
@GalaxySal450 @P R O F O U N D

Son düzenleme:
HP kalitesine yakın AOC öneririm.
24 inç'liği de mevcut. Sinerji'nin mağazasından alabilirsiniz.

Vatan'dan LENOVO LEGION Y27-30 27'' 165Hz 0,5MS(MPRT) FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu alabilirsiniz. Tabii son seçenek olsun.

Eğer Amazon'dan alırım diyorsan alternatif olsun. Sonuçta Amazon.

HP kalitesine yakın AOC öneririm.
24 inç'liği de mevcut. Sinerji'nin mağazasından alabilirsiniz.

Vatan'dan LENOVO LEGION Y27-30 27'' 165Hz 0,5MS(MPRT) FreeSync™ OYUNCU MONİTÖR fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu alabilirsiniz. Tabii son seçenek olsun.

Eğer Amazon'dan alırım diyorsan alternatif olsun. Sonuçta Amazon.
24 inç için önerin var mı?

24 inç Aoc bu sana önerdiği modelin 24" modeli.

24 inç AOC 240Hz bu da 240Hz modeli. Bir tık pahalı ve ergonomik olarak kısıtlı.
Almışkan alınır mı? Dersen alınır.
Mağazadan test yaptırabilirsin.
Önerdiğiniz 24 inç Aoc modeli güzel gibi. Ghosting sıkıntısı falan olur mu? İtopya mağazalarındada varmış galiba oradan test yapıp almayı düşünüyorum. Rekabetçi oyunlar oynayacağım ağırlıklı olarak.

Önerdiğiniz 24 inç AOC modeli güzel gibi. Ghosting sıkıntısı falan olur mu? İtopya mağazalarındada varmış galiba oradan test yapıp almayı düşünüyorum.

İtopya fiyatına bakmadım. Bazen pahalı oluyor ona dikkat edin.
Ghosting olmaz çünkü monitörün yapısı buna müsaade etmiyor.

Geri
Yukarı