MAGIC-REFINER K3MAX alınır mı?

Bütçe
1000

MutluLaz

Decapat
Daha fazla  
Amazon.com.tr alınır mı, kalitesi nasıldır?
kodlama yaparken numpad kısmındaki (+ - / *) tuşlarını kullandığım için TKL klavye için kararsızım.
Bu Klavyeyi satın aldım ancak daha sonra numpad konusunda emin olamadığım için siparişimi iptal ettim.
Sağdan kablolu veya kablosuz klavye önerilerine açığım. Ayrıca, TKL olmaması zorlar mı, emin olamıyorum. Sanırım ilk attığım linkteki klavyeye daha yatkınım, ama kullanıp deneyimlemiş birisi varsa klavye hakkındaki görüşlerini paylaşırsa sevinirim.

Numpad zorunlu değil ise AK873 öneririm.

Şart değil aslında fakat ilk attığım klavyenin düzeninde numpad biraz daha az yer kapladığı için numpad e ısındım o modelde açıkçası aslında numpad istemememin sebebi biraz alanım dar o yüzden.
O klavye sanırım şu an masada duran klavyeden bir numpad boyu kadar kısa olmalı.
Klavye model: Everest UN-796
AK873 bütçemi aşıyor.
Kablosuz olması benim adıma daha önemli numpadden.

WhatsApp Görsel 2024-03-23 saat 01.12.41_e85f2745.jpg

Amazon.com.tr alınır mı, kalitesi nasıldır?
kodlama yaparken numpad kısmındaki (+ - / *) tuşlarını kullandığım için TKL klavye için kararsızım.
Bu Klavyeyi satın aldım ancak daha sonra numpad konusunda emin olamadığım için siparişimi iptal ettim.
Sağdan kablolu veya kablosuz klavye önerilerine açığım. Ayrıca, TKL olmaması zorlar mı, emin olamıyorum. Sanırım ilk attığım linkteki klavyeye daha yatkınım, ama kullanıp deneyimlemiş birisi varsa klavye hakkındaki görüşlerini paylaşırsa sevinirim.
@MutluLaz İyi günler, karar verdiğin var mı acaba ? Bende bunlardan birini alacağım araştırıp karar vermeye çalışıyorum:
1- M-R K3MAX (1.050 ₺)
2- M-R %60 (1.216 ₺)
3- RK61 (1.416 ₺)
4- AS K87 (1.790 ₺)

Yeni konular

Geri
Yukarı