Mahalle bilgisayarcısı ile yaşadığınız anılar

Bilgisayarcıma sıvı soğutma taktırmıştım, acele ile takmış olsa gerek ki pompayı ters, fanları ters, radyatörü ters, kısaca her şeyi ters takmıştı. Sıvı soğutmayı takması için cüzi bir miktar para ödemiştik, bir kısmını orada düzeltip geri kalanını evde halletmiştik.

Arkadaşlar, eski konuları fark ettim. Hikayeleri okudum. Belki vardır, anısı olan kişiler paylaşırsanız sevinirim.
Bilgisayar almaya gitmiştik babamla, anlaştık ettik. Babam ne zamana hazır olur bilgisayar dedi. Adamda yarın akşam gel al abi dedi. Sonrasında ben babama sarılıp ağlamaya başladım bilgisayar geç teslim edeceği için, Adam benim ağlamaya başladığımı görünce 2 saate gel al abi demişti. Mekanı cennet olsun. Bel fıtığı olduğu halde ağladığım için hemen teslim etmişti bilgisayarı.

Not: Bu olay 2012'de geçiyor. Bilenler bilir internet kafelerden o zamanlar PC çok alınırdı.

Son düzenleme:
Bilgisayar almaya gitmiştik babamla, anlaştık ettik. Babam ne zamana hazır olur bilgisayar dedi. Adamda yarın akşam gel al abi dedi. Sonrasında ben babama sarılıp ağlamaya başladım bilgisayar geç teslim edeceği için, adam benim ağlamaya başladığımı görünce 2 saate gel al abi demişti. Mekanı cennet olsun. Bel fıtığı olduğu halde ağladığım için hemen teslim etmişti bilgisayarı.

Not: Bu olay 2012'de geçiyor. Bilenler bilir internet kafelerden o zamanlar PC çok alınırdı.

Adam gibi adammış dediğiniz gibi biriyse. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kral abimizin.

Geri
Yukarı