Mahalle bilgisayarcısı gibi konuşuyoruz

Bak kardeşim bu ekran kartında 4 GB var, Zula Mula tüm üst düzey oyunları açar filmleri takılmadan izletir. Ben şimdi sana Windows 7 kuracağım bilgisayarın daha da hızlı olacak.

W7 dönemi bitmiş hocam bilgisayarcılarda. Galiba artık KMSpico + W10 kuruyorlar.

Abi benim sana verdiğim monitor 200 Hz'di senin verdiğin 60 neden?
-Kardeşim ben sana iyilik yaptım kendim aldım o monitörü sana 60 Hz verdim onda daha çok fepese alırsın 200 Hz monitör fepese düşürür.
-Sağol abi çok kral adamsın.

8 GB RAM takviyesi yapalım. Bir de SSD'yi 500'den 1TB'e çıkalım. Bak en az 2 kat performans garanti.
(Bizzat bana söylenmiştir.)

Hocam biz böyle dalga falan geçiyoruzda gerçekten bu tür yerlerden alışveriş yapılıyor.
Babası çocuğa söz veriyor sana bilgisayar alacağım diye çocuk tabii sevincinden havaya uçuyor bunun haliyle babada seviniyor sonra bilgisiyarcıdan bir bilgisayar alıyor dandik bir şey çocuk en kötü oyunda bile 2 FPS alıyor hayalleri kırılıyor.
Gerçekten iğrenç bir durum ve dandik bilgisayar satarken bile dünyanın parasını istiyorlar.
Ve çocuk bilgisiyardan kötü performans alınca babasına kızıyor ama ne bilsin ki bilgisiyarcı babasını kandırmış.

Abi, benim monitörün VGA kablosu arızalandı, görüntü gelmiyor.

Bilgisayarcı: Sorun anakartta kardeşim.

Geri
Yukarı