Mahallede fiber altyapı var ancak binada internet yok

keny0u

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi mahallemdeki altyapı fiber destekliyor ama kendi oturduğum daire yeni yapıldı. 2 ay oluyor, internete dair hiçbir şey yok. 18.06 tarihinde TurkNet'e başvurdum, hala aktivasyon süreci devam ediyor. Saha ekibi gelecekmiş, onlara aciliyet belirtmişler vs. söyleyip geçiştiriyorlar.

Ne yapmam lazım? Karşı dairelerimde oturan kişiler fiber internet kullanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi mahallemdeki altyapı fiber destekliyor ama kendi oturduğum daire yeni yapıldı. 2 ay oluyor, internete dair hiçbir şey yok. 18.06 tarihinde TurkNet'e başvurdum, hala aktivasyon süreci devam ediyor. Saha ekibi gelecekmiş, onlara aciliyet belirtmişler vs. söyleyip geçiştiriyorlar.

Ne yapmam lazım? Karşı dairelerimde oturan kişiler fiber internet kullanıyor.

3 ay mı 6 ay mı ne bekletiyorlardı yeni dairelerde biz beklemiştik ben mi yanlış biliyorum?

Karşı dairenizde fiber var ise apartmanınızda fiber olmuş oluyor. Aşağıdaki switchten fiber optik kablo çekilecek ve ont bağlanacak.

Bunu kim yapacak ne kadar sürer?
Karşı dairenizde fiber var ise apartmanınızda fiber olmuş oluyor. Aşağıdaki Switch'ten fiber optik kablo çekilecek ve ont bağlanacak.

Bunu Türk Telekom ekibi mi yapacak? Türk telekoma başvursam süreç daha hızlanır mı? Yoksa TurkNet'te kalayım mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı