Mahallede port yok

Hocam siz şans işi diyecekseniz neden konu açtınız? Alın bir oparatör şans işi olsun? Neden uğraşıyoruz? Altyapınız en iyi hangisini destekliyorsa onu seçmeniz doğru olur. Burada şans nerede onu anlamadım? Benim TürkTelekom u seçmem şans değildi. Veyahut aldığım hizmet şans değildi. Evimde en stabil hizmet verecek firmayı tercih ettim.
TürkTelekom'u bu kadar övmenizin sebebi nedir? Anlıyorum siz memnunsunuz ancak genel olarak kullanıcı yorumları olumsuz. Şahsen ben yakın zamanda kullanmadım ama bu kadar kötü deneyimin ardından şahsen ben bu operatörü tercih etmem. Bir yıl öncesine kadar ben de kullanıyordum ve çok sorun yaşadım.

Babam Türk Telekom konusunda ısrarcı. Ya o ya hiç diyor yapacak bir şey yok sanırım bir arkadaşı önermiş. Tekrar Türk Telekom'u arayıp ön başvuru yapacağım olmazsa Kablonet ve Turkcell'i arıycam.

Babam Türk Telekom konusunda ısrarcı. Ya o ya hiç diyor yapacak bir şey yok sanırım bir arkadaşı önermiş. Tekrar Türk Telekom'u arayıp ön başvuru yapacağım olmazsa Kablonet ve Turkcell'i arıycam.
Şikayetvar tarzı bir siteden açıp okutabilirsiniz ikna olması için.

TürkTelekom'u bu kadar övmenizin sebebi nedir? Anlıyorum siz memnunsunuz ancak genel olarak kullanıcı yorumları olumsuz.
TürkTelekomu övmüyorum. Sizinde dediğiniz gibi ben memnunum ve memnun olduğumu belirtiyorum. Övmek demek sizde kesinlikle TürkTelekom alın demek olur. Ben memnun olduğumu eğer kaliteli bir altyapı hizmeti sunuyorsa tercih edilebileceğini belirttim. Bunun yanında zaten eğer daha kaliteli bir Turkcell altyapısı varsa Turkcell seçebileceğini belirttim.

Ön başvuru dışında yapabileceğim bir şey yok. Buradan altyapı ve ulaştırma bakanlığına, Türk Telekom'un süper hızlı altyapısı ve onu kullanan operatörlere selam olsun yatacak yeriniz yok.
Şikayetvar tarzı bir siteden açıp okutabilirsiniz ikna olması için.

Söyledim, herkesin bir operatör konusunda birçok şikayeti var dedi elimden gelen bir şey yok uğraşalım bakalım.

Geri
Yukarı