Mahallemizde bulunan 100 aracın lastiğini kesen zanlı

Bizim burada bu tür insanların olduğunu biliyordum ama bir gün birinin böyle bir çılgınlık yapacağını hiç sanmazdım :D

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abiciğim bunların Overclock olduğunu herkes biliyor zaten :) Söyleme gereği bile duymuyorum artık. Sadece bu denli büyük şerefsizlikler yapmıyorlardı.
4 teker 600 TL para eder. O para içi yarım ay çalışıyorlar.

Hep merak ediyorum böyle overclocklar ne diye gelir dünyaya? Bizim de arabayı aldığımız gün toptancı halinde çizmişlerdi. 1 hafta sonra park halindeyken biri kapıya sürtüp kaçmış. Gelen geçen üzerine yaslanıp kemerin metal yeriyle arabayı haritaya çevirmiş. Bunlara dönüp aynen şöyle demek istiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çılgınlık mı? O***** ç****** diyoruz. Yarın yakalayıp lastikten yapılma bir copu da.....

Recep abi böyle Okul Çocukları her yerde vardır. Örneğin 1 sene önce bizim mahalledeki arabaların çizilmesi.

- - - Güncellendi - - -

Abi aklıma bu geldi :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı