Mahalleye alt yapı getirtmek

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, senelerdir düşük internet kullanmaktan bıktım. Bir üst mahallemize alt yapı 1-2 sene önce geldi ama bizde hala yok. Altyapı için kiminle konuşmam gerek. Bugün muhtara gidip konuşacağım. Belki bir dilekçe filan bu işi halleder diye. Bizim muhtarın da internetle arası çok iyi ama kendisinde özel hat var. Bizim internetle alakası yok yüksek hızda takılıyor.

Kesin çözüm için dediğin gibi dilekçe en yararlı yol. Buna ek olarak bulunduğun il-ilçe küçük ise belediye ile iletişime geçip destek talep edebilirsin. Ben bu şekilde belediye ve türk telekomu konuşturdum biraz daha hızlı oldu açıkcası.

Kesin çözüm için dediğin gibi dilekçe en yararlı yol. Buna ek olarak bulunduğun il-ilçe küçük ise belediye ile iletişime geçip destek talep edebilirsin. Ben bu şekilde belediye ve türk telekomu konuşturdum biraz daha hızlı oldu açıkcası.
İzmir'de yaşıyorum ama oturduğum mahalle pekte iyi değil. Hiç bir türlü çalışma yapmıyorlar.

Herhangi bir projenin olup olmadığını nereden teyit ettiniz acaba, 20 yıldır İSTANBUL/SULTANBEYLİ de ikamet ediyorum 2 haneli internet hızlarına çıkamadık daha.
TürkTelekom telefoncu dükkanımız var. Sahadaki TT çalışanlarlıyla illaki karşılaşıyorsunuz öyle olunca. Ben de ilçemin saha amirine ulaşmıştım bu yolla.

TürkTelekom telefoncu dükkanımız var. Sahadaki TT çalışanlarlıyla illaki karşılaşıyorsunuz öyle olunca. Ben de ilçemin saha amirine ulaşmıştım bu yolla.

Saha ekipleri ile ben de karşılaşmıştım 2-3 ay öncesine kadar, resimdeki saha dolabının bana fiber olduğunu söylemişti, bu arada resimdeki saha dolabı ile aramda 800 metre kadar mesafe var ama Netspeed den altyapı sorgulama yapınca 2km mesafe olduğu yazıyor bunun sebebi sizce nedir?
13.jpg

Saha ekipleri ile ben de karşılaşmıştım 2-3 ay öncesine kadar, resimdeki saha dolabının bana fiber olduğunu söylemişti, bu arada resimdeki saha dolabı ile aramda 800 metre kadar mesafe var ama NetSpeed'den altyapı sorgulama yapınca 2km mesafe olduğu yazıyor bunun sebebi sizce nedir?Eki Görüntüle 1060084

Bu konuda çok bir bilgim yok. Bir şey söyleyip sizi yanlış yönlendirmek istemem; ancak uzaktaki saha dolabına bağlı olduğunuz için altyapı sorgulamasında bağlı olduğunuz saha dolabını gösteriyor olabilir. Belki müdürlüğe yakınınızdaki dolaptan hizmet almak istediğiniz belirttiğiniz bir dilekçe vermek işe yarayabilir. Dediğim gibi çok bir bilgim yok tahmin yürüttüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı