Mahmut Özer: 198 sınıfta yüz yüze eğitime ara verildi

Milli eğitim bakanı Mahmut özer, yüz yüze eğitimin ilk haftasında 850 bin sınıftan 198'inin yakın temas veya vaka nedeniyle ara verildiğini ancak uzaktan eğitime devam edildiğini söyledi.

57 bin 108 devlet okulu olmak üzere toplam 71 bin 320 okul bulunduğunu ve vaka nedeniyle tamamen tatil edilen hiçbir okulun bulunmadığını da belirtti.

Ayrıca okulların açık kalması için her türlü tedbirin alınacağını ve sürecin devam etmesinin okul bazlı değil, vaka bazlı olduğunu belirtti. Vaka sayılarına göre tedbirlerin de sık sık güncelleneceğini belirtti.

Anlaşılan yeni Milli Eğitim Bakanı okulların yüz yüze devam ettirilmesi konusunda kararlı olduğu gözüküyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yardım alınan kaynak

198 sınıfta ara verildi ama yine de devam. Bu hangi kafanın mantığı acaba? Yanlış anlamayın ben de gitmek istiyorum ama bu durumda tedbirleri bari arttırın. İki kişi oturuyoruz mesafe yok maskesini çıkarıp fotoğraf çekiyorlar. Uyarınca da sana ne be diyorlar. Bildiğiniz okulun popüler kız grubu işte.

198 sınıfta ara verildi ama yine de devam. Bu hangi kafanın mantığı acaba? Yanlış anlamayın ben de gitmek istiyorum ama bu durumda tedbirleri bari arttırın. İki kişi oturuyoruz mesafe yok maskesini çıkarıp fotoğraf çekiyorlar. Uyarınca da sana ne be diyorlar. Bildiğiniz okulun popüler kız grubu işte.
Onarla pek de alakası yok erkek grubu olsa aynı cevabı alacaksın.Devletin kuralına uymayan okul öğrenci dediği için mi bir anda kurallara uyacak ha bir de bakanda çıkmış okullar en güvenli yerdir diyor.Şimdi kimi kime şikayet edeceksin şaka gibi.

Geri
Yukarı